گرشاسبی: اشتباهات داوری پشت نتایج خوب پرسپولیس پنهان شده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اشتباهات داوری به طور مرتب به ضرر ما ادامه دارد، ولی این موارد پشت نتایج خوب پرسپولیس پنهان شده است.

، حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: عملکرد خوب تیم که در سایه تدابیر باشگاه، درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران به دست می‌آید باعث شده است تا بسیاری اقدامات و اتفاقات که به ضرر پرسپولیس رقم می‌خورد، پنهان بماند. پرسپولیس در بازی با نفت تهران نیز قربانی همین مسئله شد. حداقل انتظار پرسپولیس و هوادارانش این است که با کاهش اشتباهات داوری که آن را سهوی می‌خوانیم شرایطی فراهم آید که مساوات و برابری در رقابت بین تیم‌ها برقرار شود.

وی ادامه داد: در بازی اخیر برابر نفت تهران نیز اشتباهات داوری باعث شد تا پرسپولیس با امتیاز کامل از این بازی خارج نشود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: نمی‌دانیم دیگر چه اتفاقی باید روی بدهد تا داور پنالتی را اعلام کند. به چه خطاهایی پنالتی گفته می‌شود؟ در وقت اضافه نیمه اول، مدافع نفت با دست جلوی عبور توپ و رسیدن آن در هجده قدم به مهاجم ما را گرفت اما پنالتی اعلام نشد. در وقت اضافه نیمه دوم هم مهاجم ما را به آن شکل، جلوی چشم داور در محوطه جریمه سرنگون کردند، اما بازهم پنالتی نمی‌گرفتند. بازیکن حریف، بازیکن ما را با ضربه سر زد، باز داور به بازیکن مضروب پرسپولیس، اخطار داد!!! به گواه نظرات کارشناسان داوری، دو پنالتی مسلم را برای پرسپولیس نگرفتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار