مهاجری: همه چیز مثل آوار روی سرمان فرو ریخت

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان اتفاقاتی که در ماه‌های اخیر بر این تیم گذشته است را به فرو ریختن آوار روی سر سرخپوشان مشهدی تشبیه کرد.

محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط پدیده و نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های اخیر گفت: در این مدت همه چیز مثل یک آوار روی سر ما فرو ریخت. کسر شش امتیاز تیم‌مان را با مشکل مواجه کرد و چند روز پیش هم اکبر ایمانی از جمع ما جدا شد. از طرفی با مشکلات اقتصادی هم مواجه هستیم و وقتی در این شرایط از داوری ضربه می‌خوریم کمر تیم خم می‌شود.

وی در ادامه افزود: من اهل توجیه نیستم و در این فصل در بعضی‌ از بازی‌ها با یک گل عقب افتادیم، اما نتیجه را جبران کردیم. مقابل سپاهان هم یک گل خوردیم و درصدد جبران بودیم، اما گل دوم حریف کاملاً در موقعیت آفساید به ثمر رسید و گل چهارم هم اصلاً پنالتی نبود. در این فصل اشتباهات داوری چندین بار به ضرر ما تمام شده است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان پیش‌بینی‌اش از آینده تیمش را این‌طور مطرح کرد: ما از لحاظ فنی پتانسیل بالایی داریم و می‌توانیم دوباره به بالای جدول برسیم. چند بازی آینده برای ما مهم است و این هفته هم تحت هر شرایطی باید صنعت نفت را شکست بدهیم، هر چند که می‌دانیم کار سختی داریم.

مهاجری با اشاره به جدایی اکبر ایمانی از پدیده خراسان اظهار داشت: اکثر تیم‌ها با مشکل مالی مواجه هستند و معتقدم که ایمانی باید صبر می‌کرد. متأسفانه او جدا شد، ولی ما باید با جذب یک بازیکن جای خالی ایمانی را پر کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار