میلاد مسائلی: شانس زیادی داریم که به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا کنیم

ملی‌پوش هندبال کشورمان گفت: درست است که ما همیشه گفتیم هندبال در ایران مظلوم واقع شده اما خوشبختانه الان در شرایط خوبی قرار داریم و می‌توانیم به حق خود که چند سالی است به دنبال آن هستیم، برسیم.

میلاد مسائلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اردوی تیم ملی هندبال در اسلوونی اظهار داشت: شرایط و امکانات خوبی در اسلوونی داریم و از امکانات به بهترین نحو استفاده می‌کنیم. یکی از محاسن این اردو برگزاری آن در در یک منطقه کوهستانی و سرد و فشار بالای هواست و این شرایط سخت به آمادگی تیمی و انفرادی کمک می‌کند چرا که مسابقات در سئول در ارتفاع کم و همسطح دریا برگزار می‌شود و این شرایط سخت کمک می‌کند تا آنجا راحت تر بازی کنیم.

وی در ادامه افزود: این اولین اردویی است که همه بازیکنان در کنار هم هستند و این موضوع به انسجام تیم کمک می‌کند. ما یک تیم با تجربه و جوان داریم و با وجود اینکه دیر وارد اردو شدیم اما بازیکنان با شرایط بدنی خوبی به تیم ملحق شدند.

ملی‌پوش هندبال کشورمان در ادامه به حضود ماچک در تیم ملی هندبال ایران اشاره کرد و گفت: ماچک از نظر روانی مربی خوبی است و از نظر فنی نیز قابل احترامی است و از نظر ورزشی و شخصیتی شناخت خوبی از بازیکنان دارد و این مسئله به تیم کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در اردوی اسلوونی ابتدا کار بدنسازی انجام دادیم و چند روزی است که تمرینات در قالب کار هماهنگی تیمی در بخش تکنیکی و تاکتیکی دنبال می‌شود و شرایط خوبی را پشت سر می‌گذاریم. امیدوارم به آمادگی لازم برسیم.

مسائلی در خصوص حریفان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا تصریح کرد: در مورد تیم‌های حاضر در این مسابقات باید بگویم که قطر چند ملیتی یکی از بهترین تیم‌های دنیا است، کره‌جنوبی میزبان هم تیم خوبی است. عربستان و ژاپن و بحرین هم تیم‌های خوبی هستند که به ایران نزدیک هستند و ما در این چند سال هر موقع با تمام قدرت رفتیم به جز قطر بر تمام تیم‌ها غلبه کردیم و از نظر فنی سطح بالاتری داریم اما در نهایت همه چیز بستگی به همدلی و اتحاد است که خوشبختانه در این زمان در جامعه هندبال ایجاد شده و شاهدیم که پس از چند سال تمام بازیکنان در کنار تیم ملی هستند.

وی در خصوص شانس صعود ایران به جمع ۴ تیم برتر آسیا گفت: من شانس بالایی برای رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی را برای ایران می‌بینم چرا که معتقدم که هندبال ایران و بازیکنان پتانسیل بالایی دارد. درست است که ما همیشه گفتیم هندبال در ایران مظلوم واقع شده اما خوشبختانه الان در شرایط خوبی قرار داریم و می‌توانیم به حق خود که چند سالی است به دنبال آن هستیم برسیم و با صعود به جام جهانی دوباره به دوران اوج و شکوفایی هندبال بازگردیم.
انتهای پیام

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار