ونگر: این همه اشتباهات داوری باورنکردنی است

کنفرانس خبری سرمربی آرسنال تحت تاثیر احضار او به اتحادیه فوتبال انگلیس قرار داشت.

، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس به حواشی مربوط به جدال لفظی‌اش با داور دیدار قبلی توپچی‌ها و احضار شدن به اتحادیه فوتبال انگلیس پرداخت.

 او گفت: وقتی داوری در فوتبال ایتالیا را با قضاوت‌های انجام شده در لیگ برتر مقایسه می‌کنید، متوجه تفاوت‌ها می‌شوید. آنجا داوران خیلی سریع و قاطع تصمیم می‌گیرند اما در انگلیس من باید به داور چهارم بگویم دروازه‌بان حریف ۵ دقیقه از وقت بازی را تلف کرده است. مردم پول می‌دهند تا یک بازی سالم و دور از حقه ببینند و ما مقابل آن‌ها مسئول هستیم .در سال ۲۰۱۸، داور باید ۳۰ ثانیه و حتی یک دقیقه وقت صرف صحبت با بازیکنان کند. در دهه ۵۰ نیستیم که داور به بازیکن بگوید چون از قیافه تو خوشم نمی‌آید، جریمه‌ات می‌کنم، برو  و وقت تلف نکن!  این همه اشتباه داوری باورنکردنی است و بدترین تصمیمات داوری ۲۱ سال دوران مربیگری‌ام در آرسنال را می‌بینم. ما در دوران سیاه قرون سیاه گذشته زندگی نمی‌کنیم.

 او در ادامه درباره دربی لندن اظهار داشت: این بازی یک دربی است اما حساسیت جدولی هم دارد. کونته را می‌شناسم و می‌دانم تیمش را برای پیروزی به مصاف ما می‌فرستد. پس باید مراقب باشیم. ترجیح می‌دهم با ۴ دفاع تیمم را به زمین بفرستم. این گونه در تقابل با سیستم مورد نظر کونته، همیشه یک بازیکن اضافه در خط میانی دارم؛ هر چند نبود هافبک‌هایی مانند ویلشر و اوزیل اندکی از خلاقیت ما در میانه میدان می‌کاهد. البته حضور سانچس یک خط عقب‌تر بر آهنگ تهاجمی ما می‌افزاید.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار