توجیه عجیب و جالب مورینیو برای ناکامی‌های اخیر منچستریونایتد

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال شیاطین سرخ مدعی شد اینکه برنامه بازی‌های تیم او در ماه دسامبر و ژانویه سخت‌تر از رقبا شده، به دلیل نداشتن واسطه‌هایی در سازمان لیگ برتر است که کار تیم او را آسان کنند.

، ژوزه مورینیو برای توجیه ناکامی‌های اخیر تیمش در لیگ برتر یک بار دیگر برنامه فشرده بازی‌های این تیم را بهانه کرد و البته این بار آن را به شیوه‌ای جالب عنوان کرد.

منچستریونایتد در عرض ۲۱۵ ساعت میان کریسمس تا آغاز سال جدید میلادی چهار بازی انجام داده که سه تای آنها با تساوی خاتمه یافته است.

در مقایسه با شیاطین سرخ، منچسترسیتی صدرنشین برنامه آسان‌تری داشته است، چرا که این تیم چهار دیدارش در فاصله کریسمس و سال جدید را در عرض ۲۴۷ ساعت یعنی ۳۲ ساعت بیشتر از من‌یونایتد انجام می‌دهد و فرصت بیشتری برای استراحت کردن دارد.

مورینیو در این خصوص به شبکهSports  beIN گفت: جواب من همیشه یک چیز است. شما شرکت‌های تلویزیونی تصمیماتی می‌گیرید که ما مجبوریم به آنها تن دهیم. به عقیده من شما تصمیم‌‌گیرنده هستید، اما من باور دارم که برخی باشگاه‌ها یا برخی مربیان در سمت‌های تعیین‌کننده رفقای خوبی دارند که من از آن بی‌بهره‌ام.

در واقع برنامه بازی‌های منچستریونایتد در فاصله کریسمس تا سال جدید میلادی از دیگر مدعیان قهرمانی این فصل لیگ برتر فشرده‌تر بوده است، چرا که چلسی ۴ بازی خود را در عرض ۲۷۰ ساعت و تیم‌های آرسنال و تاتنهام هم این تعداد بازی را در عرض ۲۹۰ دقیقه انجام می‌دهند.

تنها تیمی که در بازه زمانی کمتر از منچستریونایتد مجبور به انجام بازی‌هایش شده، لسترسیتی بوده که این بازی‌های را در عرض ۲۱۳ ساعت انجام داده است. خوش‌شانس‌ترین تیم لیگ برتری در این بخش هم وستهام بوده که اولین و آخرین بازی‌اش را در بازه زمانی ۲۹۴ ساعته انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار