فتاحی: لازم نیست برای تغییر برنامه لیگ از برانکو و پیروانی اجازه بگیریم

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر کفت: قرار نیست اگر بخواهیم برنامه لیگ را تغییر دهیم از برانکو و پیروانی اجازه بگیریم.

سعید فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به اظهارات اخیر برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی مبنی بر اینکه «چرا سازمان لیگ بازی صنعت نفت آبادان - استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را به تعویق انداخت، اما بازی پرسپولیس با تیم آبادانی را در جام حذفی در همان زمان از قبل اعلام شده برگزار کرد؟», اظهار داشت: پرسپولیس زمان دیگری برای برگزاری بازی خود در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان نداشت و این را خودشان هم می‌دانستند. ما پیش از این دو بار با پرسپولیس همکاری کامل را داشتیم و دیدارهای هفته‌های پنجم و هشتم این تیم را در لیگ به تعویق انداختیم تا در شرایط بهتری بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند. همان موقع که بازی این تیم در هفته هشتم را لغو کردیم خودشان می‌دانستند که بازی‌های‌شان در ادامه لیگ فشرده خواهد شد.

وی در ادامه افزود: همکاری ما با پرسپولیس روشن و واضح است و الان هم قرار نیست که اگر بخواهیم برنامه لیگ را تغییر دهیم از برانکو و پیروانی اجازه بگیریم.

فتاحی در واکنش به صحبت‌های اخیر افشین پیروانی مبنی بر اینکه دلیل نداشت او قبل از صدور رأی کمیته انضباطی  بگوید چوب خط پرسپولیس پر شده و حتماً محروم خواهد شد، گفت: بله من این حرف را زدم چون براساس وضعیتی که پرسپولیس داشت گفتم چوب خط این تیم پر شده است. پیش از این هم قبل از صدور رأی علیه استقلال به آنها گفتم شما قطعاً محروم خواهید شد که این اتفاق هم رخ داد. به‌هرحال اطلاعات تیم‌ها نزد من موجود است و بی‌دلیل یک حرفی را نمی‌زنم. البته من کمیته انضباطی نیستم که حکم دهم، بلکه هشدار می‌دهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار