سمینار آشنایی با رشته ورزشی کراس‌فیت برگزار شد

اولین سمینار رسمی کشوری آشنایی با رشته ورزشی کراس‌فیت در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

و به نقل ازروابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، مراسم افتتاحیه این سمینار که با استقبال گسترده علاقمندان به رشته ورزشی کراس‌فیت روبه رو شده بود با حضور علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان، علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، سهراب آزاد رئیس کمیته کراس فیت فدراسیون ورزش‌های همگانی و سایر مسئولین و ورزشکاران برگزار شد.

علی رغبتی ضمن ابراز خوشنودی از استقبال گسترده علاقمندان بر حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان ازاین رشته ورزشی تاکید کرد.

مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر کمیته کراس فیت اظهار داشت: جوانان ایران از سراسر کشور برای کسب قدرت و هیجان و دستیابی به علم روز دنیا پیرامون رشته ورزشی کراس فیت امروز در این سمینار شرکت کردند تا از طرق ورزش همگانی بتوانند به نیازهای حرکتی خود پاسخ مثبت بدهند.

مجدآرا ضمن تقدیر از سهراب آزاد رئیس کمیته کراس فیت فدراسیون ورزش‌های همگانی افزود : در این زمان کوتاه کارهای زیربنایی بسیاری در این کمیته انجام شده که در پیشبرد اهداف فدراسیون و کمیته حائز اهمیت است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در پایان بر حمایت همه جانبه خود از کمیته کراس فیت ایران در رسیدن به اهداف خود تاکید کرد.

در این سمینار اساتید برجسته ورزش کشور به ارائه بحث و تدریس مباحث مربوطه در حوزه کراس فیت پرداختند.

آقایان حسین توکلی قهرمان وزنه برداری المپیک و عضو هیئت رئیسه کمیته کراس فیت، حبیب الله حامدیان مدرس و عضو هیئت رئیسه، محمود نوری عضو هیئت رئیسه، نسرین رمضانی رئیس انجمن آمادگی جسمانی، امیر کوهیان مدیر مجموعه پزشکی ورزشی انرژی، پیمان رجبی قهرمان سابق دو ومیدانی کشور از مهمانان برجسته این سمینار بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار