والی: اگر به قهرمانی فکر نکنیم جایگاه دومی را هم از دست می‌دهیم

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر به قهرمانی فکر نکنیم، ممکن است همین جایگاه دومی را از دست بدهیم.

ایوب والی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره حضور فولاد خوزستان در رده دوم جدول و نتایج خوب این تیم گفت: خوشحالیم که در رده دوم جدول قرار داریم و با تلاشی که می‌کردیم انتظار داشتیم که شرایط فولاد  بهتر شود. حضور در رده دوم جدول نتیجه تلاش همه بچه‌هاست که در تمرینات سختی‌های زیادی را تحمل کردند. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا فولاد به قهرمانی هم فکر می‌کند؟»، اظهار داشت: قهرمان شدن خیلی خوب است و دور از دسترس نیست، ولی ما الان ۹ امتیاز کمتر از پرسپولیس داریم. باید تلاش کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و اتفاقاً اگر به قهرمانی فکر نکنیم، ممکن است همین جایگاه دومی را از دست بدهیم. تمام بچه‌ها تلاش می‌کنند تا بتوانیم این روند را تا پایان لیگ ادامه دهیم.

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه این گفت‌وگو همچنین تصریح کرد: در حال حاضر پرسپولیس بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد و فاصله مناسبی را با دیگر رقیبانش ایجاد کرده است. آنها کادر فنی و بازیکنان باتجربه‌ای دارند و بدون شک بیشترین شانس را برای قهرمانی خواهند داشت.

والی با ابراز خرسندی از درخشش حسن بیت‌سعید در بازی برابر نفت تهران گفت: مسئولان باشگاه و کادرفنی چند وقت بود که دنبال جذب بیت‌سعید بودند و خوشبختانه او به تیم ما آمد. بیت‌سعید جزو آن دسته از فوتبالیست‌هایی است که در زمین مسابقه خیلی زحمت می‌کشند و دو گلی هم که در بازی با نفت به ثمر رساند نتایج زحمات خودش بود. من امیدوارم که او موفق باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار