مراسم تودیع و معارفه رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد

مراسم تودیع محمدرضا داورزنی و معارفه احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال با حضور مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال روز پنج شنبه هفتم دیماه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد و احمد ضیایی با اکثریت آرا (۴۳ از ۴۴ رای) به عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد.

مراسم تودیع محمدرضا داورزنی و معارفه احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال امروز سه شنبه ۱۲ دی ماه با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان و محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال برگزار شد.

داورزنی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ابتدای این مراسم گفت: والیبال ایران در ۱۱ سال گذشته دوره پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت اما مسیر حرکت رو به رشد بود و به اهداف تعیین شده دست یافتیم.

محمدرضا داورزنی تصریح کرد: با کمک خانواده والیبال در این مدت به اهدافی دست یافتیم که در تاریخ ورزش کشور بی سابقه است. به اهدافی دست یافتیم و جامع عمل پوشاندیم که برای خیلی ها رویا و آرزو بود.

وی با بیان اینکه در این مدت افرادی زیادی زحمت کشیدند، گفت: خیلی ها از جمله حسین معدنی، رضا ابراهیمی، رحیم پناهی‌ها، ابراهیم نعمتی، ابوالقاسم قاسمی و … در این مدت زحمت کشیدند و اکنون در بین ما نیستند که یادشان را گرامی می‌داریم.

رئیس سابق فدراسیون والیبال گفت: در ادامه مسیر نیز اهداف بلندی ترسیم شده و مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال نیز سکان هدایت را به احمد ضیایی سپرده که شایسته ترین فرد برای این سمت است. رئیس جدید با اصلاح برخی امور، برطرف کردن مشکلات احتمالی و تقویت نقاط قوت و با کمک خانواده والیبال مسیر موفقیت را طی خواهد کرد. من هم به رغم مشغله فراوان در حد توانم در خدمت والیبال خواهم بود.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در ادامه این مراسم حکم ریاست احمد ضیایی در فدراسیون والیبال را که وزیر ورزش و جوانان روز نهم دی ماه ابلاغ کرده بود، قرائت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار