زلاتان: رسانه‌‌های سوئدی چشم دیدن مرا ندارند

ستاره سوئدی خط حمله تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است که رسانه‌های کشورش آنطور که باید و شاید از او به عنوان بهترین بازیکن فوتبال کشورشان تمجید نمی‌کنند.

، زلاتان ابراهیموویچ از رسانه‌های کشورش انتقاد کرد و گفت که آنها او را به آنقدر که لیاقتش را دارد مورد احترام و تجلیل قرار نمی‌دهند.

ژوزه مورینیو پیش از بازی شب گذشته (دوشنبه) تیمش برابر اورتون اعلام کرد که ابراهیموویچ برای یک ماه نیمکت نشین خواهد بود اما این موضوع سبب نشده تا سمبل اعتماد به نفس احساس کند چیزی از ارزش‌هایش کم شده است.

ایبرای ۳۶ ساله در گفت و گو با کانال پلاس فرانسه گفت: رسانه‌های سوئدی چه کار می‌کنند؟ از من دفاع می‌کنند یا به من حمله می‌کنند؟ هنوز هم؟ آنها هنوز هم به من حمله می‌کنند چون نمی‌توانند بپذیرند که من ابراهیموویچ هستم. شاید من بهترین بازیکن تاریخ سوئد هستم. کاری که من انجام داده‌ام را هیچ کسی در این کشور انجام نداده است. توپ طلای فوتبال سوئد (جایزه بهترین بازیکن فوتبال سوئد) تا الان حداکثر فقط دو بار به یک بازیکن داده شده است اما من چند بار آن را برده‌ام؟ ۱۱ بار. چنین اتفاقی هرگز نیفتاده است. کاری که من در سوئد انجام داده‌ام، هرگز رخ نداده است.

ابراهیموویچ در پاسخ به این سؤال که آیا موضع‌ رسانه‌های سوئدی در قبال او به خاطر آن است که احساس می‌کنند بیش از اندازه مغرور است، اظهار داشت: مهم نیست. من بهترین بازیکن سوئد هستم. با این وضعیت آیا شما افتخار نمی‌کنید، آیا قدر کارهایی که انجام داده‌اید را می‌دانید یا نه؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار