واکنش مدیرعامل پیشین سپیدرود به دریافت پول از بازیکنان

مدیرعامل پیشین باشگاه سپیدرود به ادعایی امید روانخواه مبنی بر دریافت پول از بازیکنان زیر ۲۳ سال در این تیم واکنش نشان داد.

، امید روانخواه، سرمربی برکنار شده تیم سپیدرود رشت روز گذشته (دوشنبه) پس از اخراج از این تیم مدعی شد که برخی از بازیکنان زیر ۲۳ سال سپیدرود برای ورود به این تیم مبالغی را به باشگاه سپیدرود پرداخت کرده‌اند. 

میر شهاب مؤمنی، مدیرعامل پیشین باشگاه سپیدرود در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره این ادعای امید روانخواه اظهار داشت: من به هیچ عنوان بازیکنی را به کادرفنی معرفی و توصیه نمی‌کنم و به شدت این موضوعی را که روانخواه مطرح کرده است، تکذیب می‌کنم. همه اخلاق من را می‌شناسند، اگر کسی هم قرار بود به باشگاه کمک کند، باید با نامه و اصولی این کار را انجام می‌داد. من از همین جا اعلام می‌کنم در زمان من هیچ بازیکنی یک ریال به باشگاه سپیدرود پرداخت نکرده است. 

وی ادامه داد: اگر امید روانخواه چنین ادعایی را مطرح می‌کند باید خود او هم مدرک بدهد که این پول چطور و اصلاً توسط چه کسی پرداخت شده است. من به‌عنوان مدیرعامل پیشین باشگاه بازهم اعلام می‌کنم،‌ هیچ پولی از هیچ بازیکنانی نگرفته‌ایم. 

مدیرعامل پیشین باشگاه سپیدرود در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد شخص خاصی این پول را دریافت کرده باشد؟» تصریح کرد: من هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم. ممکن پولی به حساب کسی ریخته شده باشد،‌ اما من در جریان نیستم، چون اگر مطلع بودم قطعاً این موضوع را پیگیری و برخورد می‌کردم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار