هافبک تیم ملی مراکش: در جام جهانی چیزی برای از دست دادن نداریم

هافبک نفوذی ساوتهمپتون می‌گوید تیم ملی فوتبال مراکش در تقابل با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و ایران چیزی برای از دست دادن ندارد.

، سفیان بوفال که سابقه بازی برای تیم‌های آنژی و لیل فرانسه را در کارنامه‌اش دارد و از سال ۲۰۱۶ تا کنون عضو تیم ساوتهمپتون انگلیس است، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی اسپورت» با اشاره به همگروهی تیم ملی مراکش با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که عضوی از تیم ملی فوتبال مراکش هستم چون ما در مرحله انتخابی خیلی خوب عمل کردیم.

هافبک نفوذی تیم ملی مراکش که متولد شهر پاریس است، تصریح کرد: حالا مهمترین چیز این است که جام جهانی خوبی داشته باشیم. ما چیزی برای از دست دادن نداریم و تنها باید بدون فشار بازی کنیم و امیدوار به ارائه بازی خوبی مقابل رقبای‌مان باشیم.

بوفال ۲۴ ساله که در فصل جاری در ۱۶ بازی لیگ برتری برای ساوتهمپتون به میدان رفته و ۲ گل هم به ثمر رسانده، خاطرنشان کرد: می‌خواهم فصل خوبی را با ساوتهمپتون داشته باشم و به این تیم کمک کنم تا صاحب جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی لیگ برتر شود و عضوی از تیم ملی مراکش در جام جهانی باشم.

مراکش برای اولین بار از سال ۱۹۹۸ در مسابقات جام جهانی شرکت خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار