مالک سپیدرود: هدف کلان باشگاه سپیدرود کسب سهمیه آسیایی است

مالک باشگاه سپیدرود مدعی شد هدف کلان این باشگاه کسب سهمیه حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست.

خبرنگار ورزشی ، جواد تن‌زاده در مراسم معارفه علی کریمی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت، اظهار داشت: ما در این مدتی که تیم را در اختیار داشتیم سعی کردیم با برنامه و هدفمند پیش برویم. زمان بسیار کوتاهی است که تیم را در اختیار گرفتیم، اما از همان ابتدا به دنبال نتایج خوب بوده‌ایم. ما برای تیم‌مان برنامه کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدتی را تعیین کرده‌ایم.

وی ادامه داد: کمتر از دو روز پس از اینکه مالکیت باشگاه را به ما سپردند، اسطوره فوتبال کشور را برای هدایت تیم جذب کردیم. گزینه‌های زیادی برای هدایت سپیدرو مطرح بود، اما ما به دنبال کسی بودیم که شمالی باشد. همچنین به دنبال شخصی بودیم که بتواند جایگاه سپیدرود را حفظ کند. افتخار من رشتی و گیلانی بودنم است. زمانی که به علی کریمی پیشنهاد دادیم او بزرگواری کرد و منت بر سر ما گذاشت و به تیم سپیدرود آمد. هدف ما کسب نتایج خوب است. ما همیشه اهداف‌مان را به نتیجه می‌رسانیم و سپس در مورد آنها حرف می‌زنیم. به‌زودی آکادمی باشگاه سپیدرود را هم راه‌اندازی خواهیم کرد. هدف کلان ما در باشگاه سپیدرود این است که تیم‌مان در سال‌های آینده سهمیه آسیایی کسب کند.

مالک باشگاه سپیدرود در ادامه تصریح کرد: ما امروز سرمربیگری علی کریمی را در تیم سپیدرود رسماً اعلام می‌کنیم. مسئولیت فنی تیم کاملاً برعهده علی کریمی است و او تمام اختیارات را در اختیار دارد. فقط خواهش من این است که احساسی با تیم برخورد نشود و قضاوت‌های عجولانه انجام نگیرد. افتخار ما این است که کادر فنی تیم‌مان کاملاً رشتی است. ما شعار نمی‌دهیم رشتی هستیم و فقط رشتی‌ها را به تیم راه می‌دهیم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار