ویتولو: به اتلتیکو مادرید نیامده‌ام تا با کسی رقابت کنم

مهاجم جدید تیم فوتبال اتلتیکو مادرید رقابت داخلی در این تیم برای بازی در ترکیب اصلی را مثبت دانست اما تأکید کرد برای رقابت با هیچ بازیکنی به روخی بلانکو ملحق نشده است.

، ویتولو، مهاجم جدید اتلتیکومادرید که روز گذشته (یکشنبه) به هواداران روخی بلانکو معرفی شد پس از مراسم معارفه‌اش در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی شهر مادرید مصاحبه‌ای به نشریه آس انجام داد و بر انگیزه‌ خود برای از سر گرفتن دوران بازیگری‌اش تأکید کرد.

ویتولو گفت: اول از همه می‌خواهم از اتلتیکو مادرید بابت تلاش‌های برای اطمینان از اینکه من به عضویت این باشگاه درمی‌آیم قدردانی کنم. می‌خواهم بجنگم تا پاسخ اعتماد مسئولان باشگاه را بدهم و هر کاری از عهده‌ام برآید انجام می‌دهم تا اتلتیکو مادرید از این چیزی که هست قویتر شود.

آیا دوری ویتولو از میادین، باعث افت او از نظر آمادگی جسمانی نشده است. او در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: دوران مصدومیت‌های را پشت سر گذاشته‌ام. در یک ماه اخیر با فیزیوتراپ‌های و مربیان بدنساز باشگاه کار کرده‌ام و الان بیشتر احساس آرامش خاطر می‌کنم و همه اتفاقات گذشته را فراموش کرده‌ام. اینکه در تیم ما برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت باشد برای هواداران خوب است. همیشه رقابت داخلی عامل موفقیت‌های اتلتیکو بوده اما من اینجا نیامده‌ام تا با کسی رقابت کنم. آمده‌ام تا بخشی از تیم باشم و من امیدوارم که باعث پیشرفت تیمم شوم. دیگر برای شروع کردن کارم در این تیم نمی‌توانم صبر کنم.

آیا حذف زود هنگام اتلتیکو مادرید از لیگ قهرمانان اروپا باعث نشده که ویتولو از تصمیمش برای پیوستن به این تیم پشیمان شود. او در پاسخ به این سؤال هم گفت: خیر. درست است که ما برای لیگ قهرمانان تورنمنت باارزشی است و در سه سال اخیر دو بار به فینال رسیده‌ایم (از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷) اما اتلتیکو هنوز هم در سه تورنمنت دیگر حضور دارد. امیدوارم فصل آینده دوباره برگردیم. این فصل باید به فکر بردن جامی دیگر باشیم. با سیمئونه صحبت کرده‌ام. او به من گفت که چه انتظاراتی دارد. من سال‌ها پیگیر بازی‌های او و اتلتیکو بوده‌ام پس فکر می‌کنم که بتوانم خودم را با چیزی‌های که او می‌خواهد وفق دهم. امیدوارم بتوانم اعتماد او را پاسخ دهم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار