فرجی: امیدوارم انتخابات کمیته براساس شایسته سالاری و عدالت محوری باشد

رئیس فدراسیون کاراته گفت: امیدوارم در انتخابات کمیته ملی المپیک، مهندسی صورت نگیرد و انتخابات بر اساس شایسته سالاری و عدالت محوری باشد.

، محمد صادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته در انتخابات کمیته ملی المپیک برای احراز پست‌های دبیرکلی و هیئت اجرایی ثبت نام کرد.

او در این مورد به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: از بزرگان ورزش برای کاندیاتوری در پست‌های دبیر کلی و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک اجازه می‌خواهم. امیدوارم منشا خیری برای ورزش باشم و از تجربیاتی که در سال‌های قبل از پست‌های مختلفی داشتم، استفاده کنم.

او ادامه داد: همانطور که در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی،‌ مهندسی صورت نگرفت، امیدوارم در انتخابات کمیته ملی المپیک هم چنین کاری انجام نشود و انتخابات بر اساس شایسته سالاری و عدالت محوری باشد. افرادی باید مسئولیت بگیرند که بتوانند به ورزش کشور کمک کنند.

رئیس فدراسیون کاراته درباره اینکه چه شانسی برای موفقیت در انتخابات برای خودش قائل است، گفت: بحث شانس مطرح نیست. من امیدوارم کسانی که حق رأی دارند، برنامه افراد و عمکرد گذشته آنها را به خوبی رصد کنند. کسی که به عنوان دبیر کل انتخاب می‌شود باید از ظرفیت‌های دیگر هم استفاده کند. کار در کمیته ملی المپیک، وظیفه سنگین و بزرگی است. فعالیت در حوزه اداری، آموزش، بین‌الملل و همچنین ساختار خود کمیته از اهم فعالیت‌ها در کمیته است. نظر من این است که با تصویب مجمع عمومی، یک برنامه بلند مدت برای ۲۰ سال آینده کمیته تدوین شود. یکی از دغدغه‌های کمیته ملی المپیک باید این باشد که روسای فدراسیون‌‌ها بتوانند صاحب کرسی‌های جهانی شوند.

فرجی در مورد عملکرد کمیته ملی المپیک در ۴ سال گذشته تاکید کرد: بررسی عملکرد هر سازمانی بر اساس شاخص‌های خاصی انجام می‌شود. بخش عمده مشکلات فدراسیون‌ها در بخش مالی است. ما در سال ۲۰۱۸ یکی از رویدادهای بزرگ ورزشی را پیش رو داریم، به همین خاطر کمیته باید به سویی برود که اعتبارات قابل توجهی را از دولت جذب کند تا برنامه‌های فدراسیون‌ها برای برگزاری اردوها و کسب مدال محقق شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار