ماراتن شب سال نوی لیگ NBA به سود راکتس به پایان رسید

جدال تیم‌های بسکتبال هیوستون راکتس و لس‌آنجلس لیکرز پس از ۳ ساعت به سود راکتس به پایان رسید.

، در دیدارهای بامداد و صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا  که در شب سال نوی میلادی انجام شد،  تیم اوکلاهماسیتی تاندر با وجود تریپل دابل راسل وستبروک با اختلاف ۳ امتیاز از میهمان خود دالاس موریکس در سالن چیساپیک انرژی شکست خورد. وستبروک ۳۸ امتیاز، ۱۱ پاس گل و ۱۵ ریباند برای تاندر به دست آورد.

پاتریک پترسون، بازیکنان تیم اوکلاهماسیتی به خاطر انتقاد از عملکرد داوران در صفحه شخصی توئیتر خود، ۱۰ هزار دلار جریمه شد.

بوستون سلتیکس با ۲۸ امتیاز و ۸ ریباند کایری اروینگ از سد بروکلین نتس گذشت.

در بازی دیگری که در سالن تویوتا سنتر شهر هیوستون برگزار شد، تیم میزبان در دیداری که ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه طول کشید موفق به شکست لس آنجلس لیکرز در وقت اضافه دوم شد.

جیمز هاردن، گارد رأس هیوستون راکتس قبل از اینکه در کوارتر چهارم به دلیل مصدومیت همسترینگ به رختکن برود، ۴۰ امتیاز و ۱۱ پاس گل برای تیمش داشت. کریس پل اما، کلید پیروزی راکتس در این بازی بود. او ۲۸ امتیاز در شب پیروزی تیمش کسب کرد که ۱۵ تای آن در وقت‌های اصافه بود.

کریس پل در مورد این بازی گفت: خیلی تلاش کردیم تا این بازی خانگی را با پیروزی تمام کنیم. ما جنگیدیم و از بازیکنان مختلفی استفاده کردیم.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

شیکاگو ۱۱۰ – واشنگتن ۱۱۴
مینه سوتا ۱۰۷ – ایندیانا ۹۰
بروکلین ۱۰۵ – بوستون ۱۰۸
لس آنجلس لیکرز ۱۴۲ – هیوستون ۱۴۸ (وقت اضافه دوم)
شارلوت ۹۸ – لس آنجلس کلیپرز ۱۰۶
ممفیس ۱۱۴ – ساکرامنتو ۹۶
دالاس ۱۱۶ – اوکلاهماسیتی ۱۱۳
فیلادلفیا ۱۲۳ – فینیکس ۱۱۰

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر کنفرانس غرب هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار