عبداللهی: شفر باید در مورد رفتن نورافکن به شارلوا نظر بدهد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که باشگاه شارلوای بلژیک خواهان به خدمت گرفتن امید نورافکن شده است.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره بحث پیشنهاد اروپایی به امید نورافکن اظهار داشت: باشگاه شارلوای بلژیک خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است. اولا بازیکنی بخواهد برود یا بماند، به سرمربی تیم مربوط است. شفر باید اجازه دهد که نورافکن برود یا نه. نورافکن این پیشنهاد را مطرح کرده و گفته می‌خواهد به این تیم برود.

وی در مورد اینکه صحت دارد باشگاه استقلال برای دادن رضایت‌نامه مبلغ یک میلیون دلار را به طرف بلژیکی ارائه کرده است، گفت: همانطور که گفتم ماندن یا رفتن بازیکن به سرمربی ارتباط دارد. هنوز شفر نظرش را نداده که به این مرحله برسیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص تقابل روز جمعه آبی‌پوشان مقابل تراکتورسازی و اینکه آیا نگران تکرار حوادث بازی پرسپولیس و تراکتورسازی نیست، گفت: نگران نیستیم، بلکه ناراحت هستیم که این اتفاقات افتاده است. خدا کند روز جمعه هواداران آرام باشند و بازی خوبی را ببینند. پیش از این سکوها مشکلاتی داشت، اما امیدوارم این بار اتفاقاتی رخ ندهد. قطعا به بازیکنان خودمان هم هشدار می‌دهیم تا باعث تحریک تماشاگران تراکتورسازی نشوند.

عبداللهی در مورد اینکه الحاجی مهاجم نیجریه مدنظر استقلال گفته که قصد دارد در سوئد بماند، تصریح کرد: کارها در حال انجام شدن است و باید ببینیم چه پیش می‌آید.

وی در رابطه با زمان حضور وینفرد شفر در ایران گفت: قرار است او به همراه دستیارانش فردا به تهران بیایند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار