آلگری: از دستاوردهای‌مان در سالی که گذشت راضی‌ هستم

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود شکست تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا، از دستاوردهای تیمش در سال ۲۰۱۷ ابراز رضایت کرد.

، سال ۲۰۱۷ به پایان رسید، سالی که برای یوونتوسی‌ها پر افتخار بود و البته یک خاطره بسیار تلخ همراه بود. خاطرات شیرین بانوی پیر، ثبت ششمین قهرمانی متوالی‌اش در سری A و سومین قهرمانی متوالی‌اش در جام حذفی ایتالیا بود و خاطره تلخ آن هم باخت سنگین ۴ بر یک مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا بعد از کسب نتایجی تحسین‌برانگیز همچون پیروزی مقابل بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها بود.

آلگری که شاگردانش با کسب پیروزی ۳ بر یک برابر هلاس ورونا پایین جدول، سال ۲۰۱۷ را به پایان رساندند، برای انعکاس نظر خود درباره سالی که درکنار بانوی پیر سپری کرد در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: با یک پیروزی با سال ۲۰۱۷ وداع می‌کنیم، سالی که برای ما با اتفاقات رضایت‌بخش فراوانی همراه بود. سال ۲۰۱۸ را به همه آنهایی که این رشته ورزشی را دوست دارند و آنهایی که هر هفته در کنار ما لذت می‌برند و رنج می‌کشند، تبریک می‌گویم.

پیروزی اخیر یوونتوس برابر هلاس ورونا این تیم را در فاصله یک امتیازی ناپولی صدرنشین نگه داشت. تیم‌های سری A روزهای جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده، بازی‌های خود در هفته بیستم سری A را انجام می‌دهند و پس از آن به تعطیلاتی دو هفته‌ای می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار