توصیه یکی از گلزنان برتر تاریخ پرسپولیس به هواداران در مورد طارمی

یکی از گلزنان برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس توصیه‌ای به هواداران این تیم در مورد مسئله مهدی طارمی دارد.

حسین کلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر مردم از باشگاهی که ساختیم و همیشه باعث روسفیدی‌مان بوده، لذت می‌برند. پرسپولیس در این دو سال با بالا و پایین‌هایی که داشته، تیم یکدستی شده و به‌نظر می‌رسد که بین مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تلفیق درستی صورت گرفته که جای خوشحالی دارد. این روند می‌تواند ادامه پیدا کند، مشروط بر اینکه سعی کنیم جلوی برخی افرادی را که سعی می‌کنند در این پروسه خلل ایجاد کنند را بگیریم.

وی افزود: هر تشکیلات و باشگاهی یکسری طرفدار دارد که به آن علاقه‌مند هستند، اما برخی دیگر هم وجود دارند به هر دلیلی از این تیم خوش‌شان نمی‌آید. وقتی مسئله‌ای پیش می‌آید که می‌توانند اظهار نظر کنند و به تیم ضربه بزنند، این کار را می‌کنند. آنها وقتی خطایی را می‌بینند، با پیش زمینه‌ای که از آن دارند، بلافاصله سوژه درست می‌کنند. این اتفاقات برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که ستون‌های بزرگ، قدیم، پابرجا و محکم فوتبال این مملکت هستند رخ می‌دهد و برخی‌ها سعی می‌کنند به این دو باشگاه ضربه بزنند؛ بعضی‌ها از روی غرض یا حسادت و بعضی‌ها هم ناخودآگاه این کار را انجام می‌دهند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد نپذیرفتن پیشنهاد این باشگاه توسط مهدی طارمی برای تمدید قرارداد گفت: این قوانین ما است که یک مقدار اشکال دارد. اگر قوانین درست باشد، بازیکن و باشگاه مجبور هستند بر اساس آن عمل کنند. وقتی مشکلی از طرف یک بازیکن یا باشگاه به وجود می‌آید،‌ به‌خاطر نقض در بستن قراردادی بوده که روز اول امضا شده است. ما می‌گوییم بازیکن سر خود قرارداد بسته، اما چطور ممکن است بتواند این کار را انجام بدهد؟

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس ــ طارمی؛ «خیریت» یک‌طرفه
طارمی به‌زودی ترانسفر می‌شود

کلانی که جزو گلزنان برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید، یادآور شد: فوتبال الان خیلی فرق کرده است. زمانی که ما بازی می‌کردیم، با الان خیلی فرق داشت. به هواداران پرسپولیس توصیه می‌کنم که احساسی با مسئله برخورد نکنند و همه تقصیرها را گردن طارمی نیندازند. ورزش الان یک حرفه شده است. قضاوت در مورد طارمی مشکل است و درست هم نیست که این کار را بکنیم. نمی‌شود او را قضاوت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار