فریبا: حسینی می‌تواند دروازه‌بان اصلی تیم ملی در جام جهانی باشد

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که سنگربان جوان این تیم می‌تواند در جام جهانی ۲۰۱۸ دروازه‌بان اصلی تیم ملی فوتبال کشورمان باشد.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد نتایج خوب استقلال در هفته‌های اخیر گفت: خوشبختانه استقلال شرایط خوبی پیدا کرده است و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد تا هواداران هم خوشحال شوند. استقلال حالا بر خلاف ابتدایی فصل همه بازیکنانش را در اختیار دارد و مهم این است که اکثر آنها در بهترین وضعیت هستند.

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطر نشان کرد: در حال حاضر تمامی بازیکنان استقلال در بهترین شرایط به سر می‌برند. الان در خط دروازه سیدحسین حسینی عالی کار می‌کند و اگر او در چند بازی تیم ملی به میدان برود حتی معتقدم که می‌تواند در جام جهانی ۲۰۱۸ دروازه‌بان اصلی این تیم باشد. بازیکنان خط دفاعی عملکرد خوبی دارند و در خط میانی هم امید ابراهیمی مانند یک فرمانده است.

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین اظهار داشت: من شیوه بازی فرشید باقری را هم دوست دارم و او در همین بازی آخر ۳۰ توپ از تیم حریف گرفت. وریا غفوری هم در اوج است و علی قربانی نیز در خط حمله بازیکن تأثیرگذاری به شمار می‌آید. محسن کریمی هم که از نیم‌فصل به ترکیب تیم اضافه شد و در بازی با صنعت نفت درخشید و فوق‌العاده بازی کرد.

فریبا در مورد شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر عنوان کرد: در حال حاضر پرسپولیس موقعیت خوبی برای خودش ایجاد کرده و کار استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر سخت است، هر چند که در فوتبال چیزی ممکن نیست. با این حال استقلال می‌تواند در جام حذفی قهرمان شود و حتی از طریق لیگ برتر سهمیه آسیا کسب کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار