شیری: پنالتی را که در بازی با پارس از دست دادم جبران می‌کنم

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان انگیزه زیادی دارد تا پنالتی که در دیدار مقابل پارس جنوبی از دست داده بود را جبران کند.

مهدی شیری درباره عدم پیروزی پیکان در شش هفته اخیر به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ‌ما همان تیم همیشگی هستیم، ولی متأسفانه در چند هفته اخیر برخی مسائل از جمله مصدومیت بازیکنان یا از دست دادن فرصت‌ها باعث شد تا به پیروزی نرسیم. گاهی اوقات هم اشتباهاتی داشتیم، ولی ما تیم خوبی هستیم و مطمئناً به روزهای خوب‌مان برمی‌گردیم.

وی در ادامه افزود: ما در شروع بازی‌ها معمولاً دچار مشکل می‌شویم و زود گل می‌خوریم. تیم ما این پتانسیل را دارد که بالاخره تا دقیقه ۹۰ گل بزند، ولی مهم این است که تمرکزمان را از دست ندهیم و بی‌جهت گل نخوریم. خوشبختانه در تیم ما حاشیه‌ای وجود ندارد و تیم در آرامش کامل به سر می‌برد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان با ابراز تأسف از پنالتی که در بازی با پارس جنوبی از دست داد، گفت: من از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم و  این به خاطر تصادف شدید پدرم بود. مطمئن باشید این پنالتی از دست رفته را جبران خواهم کرد.

شیری در خصوص بازی با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ما بازی بسیار سختی در پیش داریم، چون تیم‌های قلعه‌نویی همیشه جزو تیم‌های خوب لیگ هستند. با این حال تلاش می‌کنیم تا در اصفهان نتیجه بگیریم.

وی در پایان در خصوص شانس پیکان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: طبیعتاً کسب سهمیه آسیا هدف مهم ماست، ولی باید بازی به بازی جلو برویم و نتایج خوبی بگیریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار