کاستا: اگر مرتب برای اتلتیکو گلزنی کنم، رسیدنم به تیم ملی اسپانیا آسان‌تر می‌شود

مهاجم اتلتیکو مادرید امیدوار به همراهی حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ است.

، دیه‌گو کاستا که بعدازظهر امروز (یکشنبه) با پایان یافتن دوران محرومیت باشگاه اتلتیکو مادرید از سوی یوفا به طور رسمی به هواداران و رسانه‌ها معرفی شد و شماره پیراهن «۱۸» را به خود اختصاص داد، گفت: به لحاظ فیزیکی نسبت به تابستان در وضعیت بهتری قرار دارم. مشتاقم و می‌خواهم با بازی کردن به اتلتیکو کمک کنم. برای فرا رسیدن چنین لحظه‌ای هم خیلی منتظر ماندنم. در این مدت به لحاظ روحی و جسمی خودم را آماده بازی کردم. اکنون نیاز به بازی کردن دارم و در ماه‌های اخیر سخت تمرین کرده‌ام.

مهاجم پیشین چلسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: متأسفانه در زمان حضورم در چلسی زبان انگلیسی را یاد نگرفتم. مردم انگلیس، هواداران، هم‌تیمی‌هایم کمک زیادی به من کردند و زندگی را در آنجا برای من آسانتر کردند. چلسی باشگاه بزرگی است. به همه آنها علاقه دارم و تنها خاطرات خوبی از چلسی و هوادارانش دارم.

وی در مورد احتمال حضورش در تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم خاطرنشان کرد: ابتدا باید کارهایی با اتلتیکو مادرید انجام دهم. اگر موفق به این کار شوم و برای اتلتیکو مرتب گلزنی کنم، حضورم در لیست خولن لوپتگی راحت‌تر می‌شود.

کاستا در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: درک خوبی از تورس، گریزمان، گامیرو و کوررا دارم. تمامی این مهاجمانی که گفتم همگی کارشان را به خوبی در اتلتیکو مادرید انجام داده‌اند و قرار نیست من به عنوان خدای فوتبال به ترکیب تیم اضاقه شوم. با این حال آماده بازی در هر پستی هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار