روایت نشریه المپیاکوس از افتخار ایرانی‌ها به ۲ بازیکن ملی‌پوش

نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس آتن نوشت: با پیوستن حاج‌صفی به المپیاکوس ایرانی‌ها به حضور ۲ بازیکن کشورشان در موفق‌ترین تیم یونانی افتخار می‌کنند.

، به نقل از نشریه گاوروس، احسان حاج‌صفی به دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس یعنی کریم انصاری‌فرد پیوست. ستاره‌ای که بهترین گلزن تیم المپیاکوس در نیم‌فصل اول سوپر لیگ یونان با به ثمر رساندن ۷ گل در ۱۱ بازی است. او به دنبال جایگاهی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و بنابراین تلاش بیشتری خواهد کرد.

نشریه داخلی المپیاکوس با اشاره به دستمزد ششصد هزار یورویی احسان حاج‌صفی نوشت: بازیکن ایرانی به تیمی پیوست که سابقه ۴۴ قهرمانی در سوپر لیگ یونان، ۲۷ قهرمانی در جام حذفی و ۴ قهرمانی سوپر کاپ یونان را دارد. عناوینی که دیگر قابل شمارش نیستند. حاج‌صفی هم می‌خواهد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان رود. این ملی‌پوش ایرانی به لطف حضور انصاری‌فرد می‌تواند زودتر به جو المپیاکوس عادت کند. هر ۲ بازیکن تمام توان خود را به کار خواهند گرفت و قطعا این‌طور نیز خواهد بود.

در انتهای این مطلب آمده است: ایرانی‌ها شاید به این مسئله افتخار کنند که ۲ بازیکن در موفق‌ترین تیم یونانی را دارند و باعث تشویق آنها و عملکرد خوب‌شان خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار