محمودی: تا آخر پیگیر اتفاقات بازی پرسپولیس - تراکتورسازی هستیم

سرپرست تیم تراکتورسازی تاکید کرد که این باشگاه تا آخر پیگیر اتفاقات بازی پرسپولیس - تراکتورسازی خواهد بود.

، کاظم محمودی در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی، اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید، ورزش و فوتبال جای رفاقت، دوستی و جوانمردی است. سیاست باشگاه تراکتورسازی مخصوصاً از زمان حضور آقای آجورلو نیز بر همین اساس تأکید دارد، اما متأسفانه روز جمعه اتفاقاتی در ورزشگاه آزادی رخ داد که همه را متأثر کرد. بنا به دستور آقای آجورلو با تمامی مستندات و فیلم‌های موجود که هواداران پرسپولیس به‌صورت سازماندهی شده توهین‌هایی علیه هواداران تراکتورسازی و مردم شریف آذربایجان انجام می‌دهند، شکایتی به فدراسیون فوتبال ارائه کردیم. ما تا آخر ماجرا پیگیر حق و حقوق آنها (هواداران تراکتورسازی) خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: امیدوارم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم نسبت به این موضوع برخورد قاطعی نشان دهد. اتفاقات بازی پرسپولیس - تراکتورسازی دردناک بود که حتماً باید به آن رسیدگی شود. اگر این اجازه به تیم‌ها داده شود که این توهین‌ها ادامه‌دار باشد، باید به حال فوتبال و ورزش کشورمان تأسف خورد. این حرکت، حرکت خیلی ناجوانمردانه‌ای بود. قوانین فیفا هم با این توهین‌های سازمان‌دهی شده خیلی مبارزه می‌کند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی با تأکید بر سازمان‌دهی‌شده بودن شعارهای هواداران تراکتورسازی، یادآور شد: صددرصد این توهین‌ها سازمان‌دهی شده بود. تمام شواهد، مستندات و فیلم‌ها موجود است. ما نمی‌خواهیم به باشگاه پرسپولیس اتهام بزنیم، اما چطور‌ می‌شود ۶۰ هزار نفر یک شعار را با هم به‌صورت هماهنگ و سازمان‌دهی شده سر بدهند؟! توهین‌هایی که واقعاً در شأن و شخصیت مردم آذربایجان نیست. من تعجب می‌کنم که با اینها چطور در آنجا برخورد نشد. ما پیگیری ماجرا هستیم. قوانین فیفا این اجازه را می‌دهد که باشگاه‌ها در صورت نیاز به آنجا هم مراجعه کنند. کمیته انضباطی باید از حق مردم آذربایجان دفاع کند. ان‌شاءالله فدراسیون به این موضوع رسیدگی می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار