مارکین: امیدواریم هواداران روسی در جام جهانی ۲۰۱۸ مشکل‌آفرینی نکنند

رئیس کمیته امنیتی فدراسیون فوتبال روسیه اظهار امیدواری کرد هواداران روسیه دلایل کافی برای عدم مشکل‌آفرینی در طول جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشند.

، به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، ولادیمیر مارکین گفت: با توجه به این که در سال ۲۰۱۷ میلادی حتی یک اتفاق منجر به حادثه جدی در فوتبال روسیه از سوی هواداران رخ نداد می‌توانیم آن را موفقیت‌آمیز ارزیابی کنیم. سخت است که بگوییم چه پیش‌بینی از رفتار هواداران روسی و خارجی‌ها در سال آینده میلادی و جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشیم.

رئیس کمیته امنیتی فدراسیون فوتبال روسیه ادامه داد: امیدوارم که ایده‌های ما برای جام جهانی ۲۰۱۸ پیروز شوند. هواداران روسی با توجه به حجم موضوعات و فیلم‌هایی که در طول سال ۲۰۱۸ منتشر شد امیدوارم دلایل کافی برای عدم مشکل‌آفرینی داشته باشند و مرتکب گرفتاری‌ و اشتباه نشوند. این اتفاق می‌تواند برای آنها، ما و کشور روسیه آسیب‌پذیر باشد. ما منتظر جشن فوتبالی هستیم و به هواداران هم ایمان داریم.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال مربوط به آماده‌سازی کمپ‌ تمرینی تیم‌های ملی در شهر اکاترینبورگ است.

ورزشگاه بازسازی شده خیماش با ظرفیت ۵۰۰ تماشاگر و چمن طبیعی به صورت رسمی مهیای استفاده تیم‌های ملی شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال شده است. در این ورزشگاه اتاق‌هایی برای استقرار گزارشگران و نمایندگان رسانه‌های گروهی، ۲ رختکن با ظرفیت ۲۳ ورزشکار و ۶ مربی به همراه دوش، سالن کنفرانس ۱۰۰ نفره با امکان استقرار عکاسان و خبرنگاران و یک مرکز رادیویی و تلویزیونی  در نظر گرفته شده است.

شهر اکاترینبورگ میزبانی چهار دیدار مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را بر عهده دارد.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار