معرفی اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی

اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی معرفی شدند.

محسن خمارلو مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: با حکم دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، مهندس حسن کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور جانشین مصطفی مدبر شد.

وی افزود: کریمی پیش از این معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بود و از امروز رسما به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی شرکت توسعه در ادامه با اشاره به تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره این شرکت عنوان کرد: با حکم وزیر محترم ورزش و جوانان حسن کریمی به عنوان رئیس هیئت مدیره و حسن کریمی، رضا معصومی راد، ژاله فرامرزیان، حسن رباطی و بهروز منتقمی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری منصوب شدند.

خمارلو خاطرنشان کرد: مراسم تودیع مصطفی مدبر و معارفه حسن کریمی مدیرعامل جدید شرکت توسعه ساعت ۱۰ امروز در ساختمان این شرکت واقع در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

پیش از این اکبر نوجوان، مصطفی مدبر، مناف هاشمی، علی آقازاده و حسن رباطی به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور فعالیت داشتند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار