ملکیان: عنایتی بهترین کارنامه را در مشکی‌پوشان به جای می‌گذارد

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان مدعی است سرمربی این تیم در اولین تجربه مربیگری خود بهترین نتایج را کسب خواهد کرد.

پیام ملکیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط تیمش در دو هفته اخیر و گرفتن چهار امتیاز از دو بازی گفت: مشکی‌پوشان در نیم‌فصل دوم خوب تقویت شده است و به هیچ وجه تیم ضعیفی نیست. اگر مشکلات مالی‌ حل شود ما هم شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد به و می‌توانیم در میانه جدول حضور داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان با اشاره به گلزنی یونس شاکری در این مسابقه خاطر نشان کرد: خدا را شکر که یک بازی شش امتیازی را بردیم. دوست داشتم مثل بازی رفت در این بازی گل بزنم، اما از اینکه یونس را صاحب موقعیت گلزنی کردم و او بعد از مدت‌ها دوری در اوج قرار گرفت خوشحالم.

وی راجع به دیدار هفته آینده تیمش با فولاد خوزستان تصریح کرد: ما دیدارهای سختی چون فولاد زیاد داشتیم و همیشه هم خوب بودیم. مطمئناً در این بازی هم بهترین نتیجه را خواهیم گرفت، اگر به دیدارهای دور رفت‌مان با پرسپولیس و تراکتورسازی نیم‌نگاهی بیاندازید خواهید دید که ما مقابل حریفان قدر تیم خوبی بوده‌ایم و حالا هم می‌توانیم به مانند سابق قدرت‌مان را به نمایش بگذاریم.

ملکیان در مورد کار کردن با رضا عنایتی اظهار داشت: درست است این اولین تجربه مربیگری رضا عنایتی است، اما او در دوران فوتبالی‌اش همیشه در زمین تیم را رهبری می‌کرد و تا به امروز هم مشکی‌‌پوشان را به خوبی در مسیری که مدنظرش بوده هدایت کرده است. او مطمئناً در اولین تجربه‌اش بهترین کارنامه را از خود برجای می‌گذارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار