بادامکی: فقط عجایب فوتبال مانع قهرمانی پرسپولیس می‌شود

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت که اگر اتفاق خاصی نیفتد، پرسپولیس قهرمان هفدهمین دوره لیگ برتر خواهد شد.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره برتری دو بر صفر مشکی‌پوشان برابر سپیدرود رشت در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی ۶ امتیازی بود، به خصوص برای ما که نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتیم. سپیدرود به خاطر فاصله امتیاز‌ی‌اش با ما، راحت‌تر بازی کرد. خدا را شکر در روزی که خوب بودیم، به پیروزی رسیدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. بازی‌های بعدی برای ما خیلی مهم است که بتوانیم به برد برسیم و از پایین جدول فاصله بگیریم.

وی در مورد حضور رضا عنایتی به عنوان سرمربی در این تیم گفت: با رضا در چند تیم مختلف همبازی بودم. با توجه به اینکه وی به تازگی از فوتبال بازنشسته شده، بازیکنان حس نزدیک‌تری به او دارند. در تیم ما بیشتر رفاقت تأثیر زیادی دارد.

بادامکی در خصوص کار کردن با استقلالی‌های تیمش از جمله عنایتی، سیاوش اکبرپور و حنیف عمران‌زاده گفت: کُری‌خوانی‌ها همیشه بوده، اما الان همه ما یک هدف داریم و آن هم موفقیت مشکی‌پوشان است. ۱۳ هفته تا پایان فصل باقیمانده و همه تیم‌ها فرصت دارند که برای ماندن در لیگ تلاش کنند.

بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص تیم‌های مدعی قهرمانی گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد، پرسپولیس برای دومین بار پیاپی قهرمانی لیگ می‌شود، مگر اینکه عجایب فوتبال رخ دهد و این تیم قهرمان نشود. پرسپولیس لیاقت قهرمانی دارد و می‌تواند بار دیگر به این عنوان برسد. استقلال هم مهره‌های خوبی دارد و خوب هم بازی می‌کند و نمی‌شود این تیم را در حال حاضر دست کم گرفت، اما با توجه به فاصله امتیازی پرسپولیس با تیم‌ها می‌گویم این تیم قهرمان خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار