باباصفری: شانس صعود به جمع ۴ تیم پایانی را داریم

دروازه‌بان تیم ملی هندبال گفت: هندبال ایران از قدرت‌های آسیا است و امیدوارم در جمع ۴ تیم پایانی مسابقات قهرمانی آسیا قرار بگیریم.

محسن باباصفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط اردوی تیم ملی هندبال در اسلوونی اظهار داشت: اردوی تیم ملی از چند روز قبل در اسلوونی آغاز شد. این اردو شرایط خوبی دارد و امکانات سالن و هتل مناسب است. سالن تمرین در هتل قرار دارد و امکانات برای یک اردوی خوب فراهم است. تیم‌های بزرگی از مجارستان، فرانسه و آلمان اینجا اردو داشتند و خوشبختانه کمپ خوبی برای تیم ملی است. البته بارش برف هم بچه‌ها را ذوق زده کرده است.

وی در ادامه افزود: در این اردو همه ملی‌پوشان حضور دارند و تنها یکی از بچه‌ها به دلیل آماده نشدن روادید هنوز به اردو اضافه نشده است.

دروازه‌بان تیم ملی هندبال کشورمان در خصوص کیفیت تمرینات در این اردو گفت: تمرینات در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می‌شود، چون تیم باید هر چه سریعتر به آمادگی کامل برسد. تمرینات در قالب بدنسازی و تمرین با توپ و در جهت رسیدن به بهترین شرایط آمادگی انجام می‌گیرد.

وی یادآور شد: در بازی‌های تدارکاتی در اسلوونی با تیم هندبال کوپر، تیم دوم اسلوونی دیدار کردیم که بازی خوبی بود و بازی بعدی در ۴ ژانویه با تیم ملی بزرگسالان اسلوونی برگزار خواهد شد که مطمئنا بازی خوبی خواهد بود و به آمادگی تیم کمک خواهد کرد.

باباصفری تاکید کرد: پس از پایان اردوی اسلوونی ۷ روز اردو در قطر خواهیم داشت و در تورنمنت این کشور با حضور تیم‌های قطر، عمان و الجزایر حاضر می‌شویم.

وی در خصوص گروه‌بندی مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و شانس حضور ایران در جمع ۴ تیم پایانی، تصریح کرد:در دور اول با ژاپن و عراق بازی داریم. ژاپن دور قبل بسیار خوب ظاهر شده و عراق هم پیشرفت خوبی داشته است اما در مجموع گروه ایران در این مسابقات گروه خوبی است و می‌توانیم از دور اول صعود کنیم. در مرحله یک هشتم تیم‌های خوبی حضور دارند و کار ما سخت تر خواهد شد. نباید فراموش کنیم که ایران در کنار قطر، عربستان، بحرین، کره جنوبی و ژاپن از قدرت‌های آسیا است. با توجه به حضور بازیکنان با تجربه امید زیادی به تیم ایران وجود دارد و امیدوارم در جمع ۴ تیم پایانی قرار بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار