رجب‌زاده: تمام تیم‌ها غیر از پرسپولیس عملکرد سینوسی دارند

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: نتایج مسابقات لیگ برتر غیرقابل پیش‌بینی است و غیر از پرسپولیس بقیه تیم‌ها در نتیجه‌گیری عملکرد سینوسی داشته‌اند.

مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر گسترش فولاد در تبریز گفت: هر دو تیم یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند. گسترش فولاد سعی داشت حفظ توپ کند و بازی ترکیبی انجام بدهد، ولی بچه‌های ما هم نمایش خوبی داشتند و در طول بازی دو یا سه موقعیت گلزنی داشتیم. شرایط زمین چمن هم خوب بود و خدا را شکر می‌کنم که در ثانیه‌های آخر روی یک ضربه کرنر به گل رسیدیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که در این بازی پاس گل داد، خاطرنشان کرد: اینکه در ثانیه‌های پایانی گل زدیم لذت‌بخش بود و خوشبختانه عباسی هم توپ را قطع کرد تا به گل برسیم. ما برد مهمی را به‌دست آوردیم و امیدوارم در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی بگیریم تا نتایج قبلی را جبران کنیم.

وی در مورد کیفیت فنی لیگ برتر در فصل جاری گفت: امسال واقعاً شاهد نتایج عجیب و غیرقابل پیش‌بینی هستیم و غیر از پرسپولیس بقیه تیم‌ها در نتیجه‌گیری عملکرد سینوسی داشته‌اند. حتی شرایط فنی تیم‌ها هم به صورت مداوم تغییر می‌کند و من اعتقاد دارم که کیفیت فنی لیگ برتر نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار