گل‌محمدی: بازیکنان نفت قول دادند فردا به تمرین بروند

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد تا فردا تکلیف باشگاه نفت روشن می‌شود.

خبرنگار ورزشی , رضا گل‌محمدی بعد از پایان جلسه‌ای که در سازمان لیگ در خصوص وضعیت باشگاه نفت تهران برگزار شد گفت: جلسه‌ای با هیئت رئیسه سازمان لیگ و بهاروند و فتاحی داشتیم. همچنین جلسه دیگری با اعضای تیم نفت تهران و یک جلسه هم با تیم فوتسال بانوان نفت برگزار کردیم. صحبت‌ها و دغدغه‌ها را شنیدیم و با سازمان لیگ تمهیدات لازم را اندیشیدیم. قرار است الان به وزارت نفت بروم و جلسه‌ای با شریف حسینی و دیگران اعضای مجمع نفت داریم که انشاله بعد از گزارشی را به سلطانی‌فر, وزیر ورزش ارائه خواهم داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: به بازیکنان گفتیم که قطعا مشکل‌شان حل می‌شود و قرار شده فردا ساعت ۱۱ بازیکنان سر جلسه تمرین حاضر شوند. با جلساتی که امروز و فردا برگزار می‌شود نهایتا تا فردا تکلیف روشن می‌شود و با قدرت تیم نفت تمریناتش را در تهران شروع می‌کند.

وی درباره این سؤال که آیا ممکن است امشب مدیرعامل و سرمربی جدید نفت مشخص شود؟ گفت: هماهنگ کرده‌ایم که توسط وزارت نفت یا سازمان لیگ تصمیماتی گرفته شود.

گل‌محمدی در واکنش به این سؤال که آیا سازمان لیگ می‌تواند تیم‌داری کند؟ تصریح کرد: سازمان لیگ نمی‌تواند تیمداری کند اما می‌تواند موقتا به عنوان اسپانسر از یک تیم که در بخش خصوصی فعالیت می‌کند, حمایت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران راجع به مدیریت جهانیان در این باشگاه یادآور شد: از نطر ما کار ایشان زمانی که جوازشان تمدید نشد, تمام شد.

وی اضافه کرد: قطعا باید مجمع واگذاری نفت برگزار و تعیین تکلیف این باشگاه توسط آنها انجام شود. اگر ماهم بتوانیم کمکی برای تسریع در این امر انجام می‌دهیم اما بدانید قطعا تیم نفت متعلق به وزارت نفت است و ماهم در اداره کل استان برای کمک به این عزیزان در خدمت هستیم.

گل‌محمدی درباره اظهارات مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال نفت تهران مبنی بر شکایت جهانیان علیه وی گفت: ایشان حتماً برای من ابلاغ زده به عنوان سرمربی و احتمالا چون من دیروز سر زمین نبودم رفته از من شکایت کرده است. (باخنده) 

وی درباره اینکه آیا تمرینات تیم نفت ادامه پیدا خواهد کرد؟ گفت: من به همراه بهاروند از بازیکنان خواهش کردیم که به مسئولیت حرفه‌ای خودشان عمل کنند. فردا قطعا در تمرین شرکت خواهند کرد و بازیکنان این قول را به ما داده‌اند. تلاش ما این است که هیچ بازیکنی از این تیم جدا نشود و این تیم به عنوان نماینده تهران در لیگ باقی بماند.

گل‌محمدی درباره انتقادات فراز کمالوند (سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان)  از وزارت نفت خاطرنشان کرد: من مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هستم  و یک مسئولیت دولتی دارم. من نماینده دولت تدبیر و امید هستم در ورزش استان تهران از تمام سیاست‌های دولت طبق وظیفه حقوقی‌ام حمایت می‌کنم و امیدوارم اینها با رفع مشکلات همراه باشد. من در حیطه وظایف خودم عمل می‌کنم و برای وزیر نفت و یا مقامات سایر دستکاه‌ها و حتی مقام مافوق خودم نیز تعیین تکلیف نمی‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افزود: به عنوان یک ورزشی خیلی خوشحال می‌شوم که تا پیدا شدن زمینه‌های تقویت بخش خصوصی ورزش همه ما کمک کنیم که شور و نشاط جوانان در استان و کشور بماند. تقویت بخش خصوصی به شعار نیست و واقعا باید زمینه‌های آن ایجاد شود.

وی درباره این سؤال که باتوجه به اینکه نفت در این فصل چند مربی عوض کرده است و آیا این کادر فنی که انتخاب می‌شود قرار است تا آخر فصل در تیم بماند؟ خاطرنشان کرد: در فوتبال نمی‌شود پیش بینی کرد. من درمورد فردای خودم نیز نمی‌توانم حرف بزنم. شما حالا من را ببینید که یک ثانیه هم روی نیمکت ننشسته‌ام. (باخنده)

گل‌محمدی راجع به این که آیا عکسی با لباس ورزشی دارد؟ گفت: قبل از اینکه شما به دنیا بیاید من کاپیتان شاهین بودم. ( باخنده)

وی در رابطه با وضعیت تیم فوتسال بانوان نفت عنوان کرد:  با بانوان هم صحبت کردیم. آنها هم دچار مشکل هستند و الان ۴ هفته است که هیچ کمکی به آنها نشده. قرار شد از طریق سازمان لیگ فوتیال کمک‌هایی به آنها بشود و خوشبختانه این کار انجام شد و قرار شده از طریق هیئت فوتبال تهران کار آنها انجام شود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار