روایت نصیرزاده از کبودی زیر چشمشش + عکس

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد ماجرای کبودی زیر چشمم را تشریح کرد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تصویر منتشر شده از کبودی زیر چشمش، اظهار داشت: داستان از این قرار بود که من در ورزشگاه اختصاصی خودمان از ماشین پژو ۲۰۷ پیاده شدم، اما به دلیل لغزندگی و برفی بودن محل پارک، پایم سُر خورد و لبه تیز در خودرو، به زیر چشم من اصابت کرد. فقط شانس آوردم که به چشمم نخورد. بعد از آن یخ گذاشتم و به پزشک نشان دادم که او هم گفت شانس آوردی به چشمت نخورد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد راجع به شکست این تیم مقابل ذوب‌آهن در دقایق پایانی، یادآور شد: خیلی بازی بدی بود. این بازی اگر دو روز هم طول می‌‌کشید باز هم گل نداشت و ما روی حادثه گل خوردیم. بازیکنانی مانند میلاد زنیدپور و عزیز معبودی هم که جدید آمدند، به مرز آمادگی نرسیدند و هنوز در وضعیت مسابقه قرار نگرفتند. تیم ما الان مشکل بدنسازی هم دارد.

نصیرزاده با اشاره به اضافه شدن جلال چراغپور به کادر فنی تیم گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: چراغپور قرار است به کادر فنی ما اضافه شود. به آقای چراغپور نیاز داشتیم. او یک مربی علمی و فنی است و باید به کادر ما اضافه شود تا کمبودهای نیمکت را برطرف کند.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا قرار است بازیکنان دیگری هم به تیم گسترش فولاد اضافه شوند؟»، گفت: الان بازیکن خوب ایرانی بیرون نمانده و بازیکنان خوب ایرانی تیم‌ها در بورس نقل‌وانتقالات نیستند. بازیکن خارجی هم الان فصل مسابقات‌شان است و آنهایی که بیرون هستند، افرادی هستند که برای تیم و منطقه خودشان مناسب نبودند. در این راستا، ممکن است به لیگ یک نیم‌نگاهی داشته باشیم. در حال مطالعه روی چند بازیکنان لیگ یکی هستیم که اسامی آنها را فعلاً اعلام نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد آخرین وضعیت جدایی کوروش ملکی و پیوستن ناصر سالاری به این تیم، گفت: ملکی دروازه‌بان ماست. باشگاه تراکتورسازی قرار بود نامه‌ای برای درخواست جذب او بنویسد که نشد. تاکنون هیچ باشگاه دیگری خواستار جذب ملکی نشده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار