کنایه کاراگر به مورینیو پس از شکایت آقای خاص از کمبود بازیکن

مدافع سابق تیم فوتبال لیورپول به سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد به خاطر اظهارات اخیرش درباره قابل مقایسه نبودن وضعیت دو تیم شهر منچستر کنایه زد.

، ژوزه مورینیو اخیراً با اظهارات جنجالی‌اش برای رسانه‌های سوژه‌ای جالب ساخت؛ وقتی با انتقاد از ولخرجی منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا برای خرید بازیکن مدعی شد که او برخلاف همتای اسپانیایی‌اش در سیتی از من‌یونایتد برای خرید بازیکن بودجه دریافت نمی‌کند.

در این بین اظهارات مورینیو به نظر جیمی کاراگر، دلیل خوبی برای توجیه ناکامی‌های این فصل منچستریونایتد و ۱۵ امتیاز فاصله میان شیاطین سرخ و رقیب همشهری‌اش نیست و او به شیوه‌ای کنایه‌آمیز پاسخ انتقاد اخیر آقای خاص را داد.

کاراگر که در حال حاضر به عنوان کارشناس فوتبال شبکه تلویزیونی Sky Sports فعالیت و در دو نشریه تلگراف و دیلی میل هم ستون دارد، در ستون خود برای نشریه تلگراف نوشت: به اعتقاد من اگر پپ گواردیولا سرمربی منچستریونایتد بود، این تیم قهرمان لیگ برتر می‌شد. در ادعای مورینیو در خصوص تفاوت‌ میان منچستریونایتد و منچسترسیتی از نظر قدرت مالی یک نقص وجود دارد. اگر به ابتدای همین فصل برگردیم و از نظر کیفی و هر کدام از بازیکنان این دو تیم را با یکدیگر مقایسه کنیم، شما فکر می‌کنید که کدام تیم برتر بود؟ آیا ادرسون دروازه‌بان بهتری از داوید دخه‌آ بود؟ آیا مدافعان میانی سیتی، نیکلاس اوتامندی و جان استونز به اریک بایی و فیل جونز ارجح بودند؟ هواداران یونایتد فرناندینیو را می‌خواهند یا نمانیا ماتیچ؟

کاراگر با اعلام مخالفت خود با ادعای مورینیو درباره کم بودن سرمایه‌گذاری منچستریونایتد برای خرید بازیکن در تابستان سال جاری، ادامه داد: یونایتد برای خرید پل پوگبا، رکورد بازار نقل و انتقالات را شکست و بعد هم روملو لوکاکو را به گران‌ترین بازیکن بازار تابستان امسال تبدیل کرد.  کدام باشگاه انگلیسی توانسته بیشتر از منچستریونایتد با خریدهای خود قدرت مالی‌اش را به رخ بکشد؟

منچستریونایتد تحت هدایت مورینیو در حال حاضر با ۱۵ امتیاز نسبت به منچسترسیتی صدرنشین در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد و این در حالیست که سخت‌ترین و فشرده‌ترین مقطع از فصل پیش روی شاگردان آقای خاص قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار