علی‌یاری: داور با ما نامهربان بود و با اشتباهاتش رده دوم را از دست دادیم

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی مدعی است که اشتباهات داوری مانع از پیروزی آنها برابر پیکان و سقوط‌شان به رده سوم جدول شده است.

مجید علی‌یاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره بازی تیمش برابر پیکان گفت: ما نمایش خوبی داشتیم و حتی گل اول را به ثمر رساندیم. متأسفانه داور با ما نامهربان بود و سوت‌هایی زد که اصلاً فکرش را هم نمی‌کردیم. در صحنه گل پیکان هم بازیکن حریف روی نقی‌زاده خطای کف پا انجام داد، ولی داور به راحتی از این خطا گذشت و در ادامه آن توپ تبدیل به گل شد.

وی در ادامه افزود:‌ پنالتی پیکان هم اصلاً درست نبود، چرا که بازیکن حریف اومانیا را کشید، ولی داور به یک‌باره نقطه پنالتی را نشان داد و خطای بازیکن تیم ما را گرفت. واقعاً در حق تیم ما ظلم شد و اشتباهات داوری باعث شد تا ما جایگاه دومی را هم از دست بدهیم. حتی مساوی هم حق ما نبود و باید بازی را می‌بردیم.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در قسمت دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: تیم ما شرایط خوبی پیدا کرده است و اگر اشتباهات داوری اجازه بدهد می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

علی‌یاری در واکنش به اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را قهرمان لیگ امسال می‌دانند تصریح کرد: طبیعتاً پرسپولیس شانس اول است، اما ما تا آخرین هفته با آنها می‌جنگیم. انسان به امید زنده است و تلاش می‌کنیم تا پرسپولیس را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار