بنگر: در این نیم‌فصل اندازه ۲۰ سال تجربه کسب کردم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: تا قبل از اینکه به نفت بیایم فوتبالیست کم‌تجربه‌ای بودم، اما با حضور در این تیم اندازه ۲۰ سال تجربه کسب کردم.

خبرنگار ورزشی ، محسن بنگر بعد از حضور در سازمان لیگ برای پیگیری مشکلات پیرامون باشگاه نفت تهران در جمع خبرنگاران گفت: قرار بر این شد تا فردا تکلیف مالکیت یا سرمربیگری تیم مشخص شود. در مورد موضوعات دیگر هم می‌توانید از رضا گل‌محمدی سؤال کنید.

وی در ادامه افزود: اگر تا پایان هفته تکلیف باشگاه نفت مشخص نشود همه بازیکنان این تیم می‌توانند قرارداد‌شان را فسخ کنند. البته بازیکنانی که در قراردادشان بند‌هایی داشتند توانستند یک‌طرفه در فدراسیون فوتبال فسخ قرارداد کرده و آزاد شوند.

بنگر درباره مطالباتش از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس نیز خاطر نشان کرد: از هر دو باشگاه طلب دارم. باشگاه تراکتورسازی اگر طلبم را پرداخت نکند به زودی از آنها شکایت خواهم کرد.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است فردا مجدداً سرمربی جدیدی برای تیمش انتخاب شود، گفت: برای ما فرقی نمی‌کند کاپلو بیاید یا مارادونا. فقط این را می‌دانم که بعد از ۱۵ سال بازی در لیگ کم‌تجربه بودم، اما در این نیم‌فصل سپری شده اندازه ۲۰ سال تجربه کسب کردم.  قبلاً در سپاهان و پرسپولیس در یک فصل چهار پنج مربی تغییر کرده بودند، اما حداقل در آن باشگاه‌ها ثبات مدیریتی وجود داشت، اما در نفت هر هفته مربی تغییر می‌کند و تکلیف مدیریت باشگاه هم مشخص نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار