شجاعیان: کار با شفر نقطه عطفی در کارنامه من است

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت که کار کردن با وینفرد شفر یک نقطه عطف در کارنامه او خواهد بود.

و به نقل از سایت باشگاه استقلال داریوش شجاعیان درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال گفت: در بهترین شرایط به سر می‌بریم. در کنار اینکه ما پیروزی‌های پر گلی در خانه و خارج از خانه کسب می‌کنیم، بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذاریم. استقلال هم زیبا بازی می‌کند و هم در کار دفاع و حمله بسیار موفق است. خدا را بابت این شرایط خوب استقلال شکر می‌کنم، اما با حرف‌های وینفرد شفر موافقم و به خوبی می‌دانم که غرور تنها چیزی است که می‌تواند به استقلال ضربه بزند.

وی افزود: سرمربی بارها این نکته را گوشزد کرده و همه می‌دانیم که غرور دشمن اصلی استقلال است. با توجه به پتانسیلی که تیم و بازیکنان دارند، استقلال باز هم می‌تواند پیشرفت کند و روند خوب خود را تا پایان فصل بهبود ببخشد.

هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد عملکردش خاطرنشان کرد: اگر کادر فنی درباره من نظر بدهند، خیلی بهتر است. از نظر روحی روانی و جسمی در شرایط خوبی هستم، نه تنها من، بلکه همه بازیکنان این شرایط را دارند. تمامی بازیکنان در تمرینات با صد در صد توان تمرین می‌کنند و با انرژی و سر حال هستند. خود من هم چنین شرایطی دارم و طبیعی است که وقتی خوب بازی کنیم و پشت سر هم برنده باشیم، همه چیز خوب است.

شجاعیان در خصوص تاثیر حضور شفر در استقلال گفت: به عنوان یک بازیکن شاید درست نباشد که من در مورد به سرمربی تیم صحبت کنم، اما چیزی که می‌توانم بگویم این است که شفر یک مربی بسیار خوب، کاربلد و با تجربه است. ایشان هم از نظر فنی و هم از نظر روانشناسی بسیار با تجربه است و خیلی خوب با بازیکنان ارتباط برقرار می‌کند. از حضور او در استقلال خوشحالم و همکاری با شفر در کارنامه حرفه‌ای من به عنوان یک بازیکن نقطه عطف است. تأثیر حضور این سرمربی در استقلال کاملا مشخص است.

وی ادامه داد: در بازی برابر استقلال خوزستان، کل تیم درخشید و همه بازیکنان در شرایط آرمانی بودند. چیزی که برای من اهمیت دارد، موفقیت تیم و کسب سه امتیاز است که در اهواز اتفاق افتاد. من همیشه منافع تیمی را بر منافع شخصی ارجح می‌دانم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با تأثیر تمرینات سانیاک عنوان کرد: درباره سانیاک اول باید این را بگویم که استعداد او در یادگیری زبان فارسی بی نظیر است. بعضی کلمات و بعضی نکات را او به زبان فارسی به ما می‌گوید که این موضوع هوش بالای سانیاک را نشان می‌دهد. سانیاک خیلی خوب تیم را با نظارت شفر تمرین می‌دهد و طبیعی است تیمی که خوب تمرین نکند، نمی‌تواند برنده باشد و این نشان می‌دهد که ما خیلی خوب تمرین می‌کنیم. ساناک مربی خوب و حرفه‌ای است.

شجاعیان در خصوص تقابل استقلال با تراکتورسازی در هفته هجدهم لیگ برتر گفت:  نبرد بسیار سختی در تبریز داریم، به ویژه آنکه در خانه حریف برگزار می‌شود. تراکتور در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن جدید گرفته است، اما این برای ما مهم نیست. برای ما مهم این است که مانند بازی قبلی با تمرکز بالا و انگیزه کامل به زمین برویم و بتوانیم موفق باشیم. استقلال روند صعودی بسیار خوبی را در پیش گرفته و می‌بینید که خودش را در جدول بالا کشیده است. بنابراین برای ما فرقی نمی‌کند که حریف ما تراکتورسازی باشد یا تیم دیگری و یا بازی در تهران و شهرهای دیگر باشد. موضوع مهم برای ما این است که با ارائه بهترین عملکرد، پیروز زمین باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: هواداران در چند هفته گذشته به خوبی از تیم حمایت کردند و در روزهای سخت مایه دلگرمی همه بازیکنان بودند. ما به داشتن چنین هوادارانی افتخار می‌کنیم. به تک تک هواداران این را می‌گویم که با حضور شما و حمایت‌های شما استقلال می‌تواند از این هم بهتر شود و هر کاری برای هواداران کنیم، کم است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار