داورزنی: بحث‌های بی‌ربطی درباره انتخابات فدراسیون‌ها مطرح می‌شود؛ همه را به چشم نگاه می‌کنیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در یک ماه گذشته انواع بحث‌های بی‌ربط را در مورد رای‌گیری فدراسیون‌های ورزشی مطرح کردند که این ظلمی است که به ورزش کشور می‌شود.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی در مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: امیدوارم این رشته پرمدال بتواند جایگاه واقعی خود را در میادین بین‌المللی بدست بیاورد. وزارت ورزش و جوانان با توجه به ظرفیت‌های موجود در کشور از رشته های پرمدال و پایه انتظار توسعه و استعدادیابی ویژه دارد. البته بدون همکاری و همدلی بین هیات ها و بازوان اجرایی رسیدن به اهداف بلندمدت شنا، شیرجه و واترپلو امکان پذیر نیست.

وی افزود: این دوازدهمین مجمعی است که برگزار می‌کنیم. شروین اسبقیان که کنار من نشسته است سرپرست و کاندیدای ریاست فدراسیون ژیمناستیک بود، ولی شخص دیگری برای ریاست این فدراسیون رای آورد. در یک ماه گذشته انواع بحث‌های بی‌ربط را در مورد رای‌گیری فدراسیون‌های ورزشی مطرح کردند. این ظلمی است که به ورزش کشور می‌شود. ما همه را به یک چشم نگاه می‌کنیم. از نمایندگان ارگان های مختلف بپرسید که آیا کسی برای مهندسی انتخابات با آنها تماس گرفته است؟

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: متاسفانه اشخاصی در خارج از کشور که نه عاشق مملکت هستند و نه عرقی به ایران دارند، با خبرهای غیر واقعی خوراک خبری نادرست به بسیاری از کسانی که در کشور کار می‌کنند، می‌دهند.

داورزنی عنوان کرد: هدف ما حمایت کامل از تمام رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا بخصوص رشته‌های پایه و پرمدال است تا سبد مدالی ما در این مسابقات پربارتر شود.

وی گفت: سعی کردیم عدالت کامل در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی برقرار شود و تا قبل از پانزدهم دی ماه تمام روسای جدید مشخص شود و فدراسیونی با سرپرست اداره نشود. امروز رقابت انتخاباتی تمام شد و همه دوستان تلاش خود را برای جلب توجه مجمع کردند. انتظار دارم از همه ظرفیت‌های این فدراسیون استفاده شود تا در سایه همدلی و انسجام به اهداف بزرگ شنا، شیرجه و واترپلو برسیم.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار