کاوانی: من و نیمار رابطه خیلی خوبی با یکدیگر داریم

مهاجم پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد اختلافی با هم‌تیمی برزیلی‌اش ندارد.

، ادینسون کاوانی که پس از پیوستنش به پاری‌سن‌ژرمن در سال ۲۰۱۳، تا کنون ۱۵۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده و ۱۳ عنوان قهرمانی از جمله سه قهرمانی در رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه با PSG کسب کرده، در گفت‌وگو با نشریه «تلگراف» انگلیس در مورد اختلافی که اوایل فصل با هم‌تیمی برزیلی‌اش پیدا کرده بود، گفت: من و نیمار رابطه خیلی خوبی با یکدیگر داریم.

وی ادامه داد: ما بازیکنانی حرفه‌ای هستیم و هدف‌مان کار گروهی است. همه وقتی نیمار با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد بست، خوشحال بودند چون جذب چنین بازیکن بزرگی برای باشگاه و تیم خوب بود. جذب نیمار برای همه ما هیجان‌زده بود. مشکل این بود که خیلی از مردم اطلاعات درستی از اتفاقی که در بازی با لیون افتاد، نداشتند و سوء تفاهم‌های زیادی به وجود آمد.

بهترین گلزن فصل جاری لوشامپیونه همچنین در مورد آینده حرفه‌ای خود هم گفت: من از بودن در این باشگاه لذت می‌برم و بی‌اندازه به پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌مند هستم. می‌خواهم برای مدت طولانی‌تری در اینجا بمانم با این حال در فوتبال شما نمی‌دانید که قرار است چه اتفاقی بیفتد، اما امیدوارم در پاری‌سن‌ژرمن بمانم و عناوین زیادی با این تیم کسب کنم.

مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد: در تمامی رقابت‌ها تنها یک تیم می‌تواند به قهرمانی برسد، اما پاری‌‌سن‌ژرمن یکی از بهترین تیم‌های جهان است. قهرمانی در لیگ قهرمانان دشوار خواهد بود، اما ما می‌خواهیم که در این رقابت‌ها به قهرمانی برسیم. ابتدا به دنبال قهرمانی در لوشامپیونه و سپس قهرمانی در لیگ قهرمانان هستیم. این هدفی است که برایش تلاش می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار