دیدار سلطانی‌فر با وحید هاشمیان

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با هاشمیان از او تقدیر و جایگاه خوبی را به لحاظ دانش فوتبالی و مدیریتی برای بازیکن سابق تیم ملی پیش‌بینی کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در دیدارش با وحید هاشمیان، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه‌های پرسپولیس، بایرن مونیخ، بوخوم، هانوفر و هامبورگ آلمان با اشاره به اهمیت استفاده از تجربه ورزشکاران تحصیلکرده ورزش ایران بعد از دوران قهرمانی گفت: در حال فراهم کردن زمینه برای حضور بیشتر جوانان در مدیریت ورزش کشور هستیم و این راهبرد مهم که بر گرفته از توصیه‌های ریاست محترم جمهوری است، نیاز به جوانان با تجربه، تحصیلکرده و خوشنام ورزش کشور دارد.

وی ادامه داد: این فضای جدید که شما به خوبی در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی با انتخاب چهره‌های جوان و کارشناس توسط  مجامع شاهد هستید، بخشی از راهبرد ورزش کشور برای رویش مدیران خوش فکر و تحصیلکرده از بدنه قهرمانان و ورزشکاران است. در ادارات کل استانی هم همین روال را حاکم کردیم و حضور مدیران زن و جوانانی با سن مدیریتی کمتر از چهل سال که عملکردشان در یک سال گذشته رضایت جامعه ورزش را به دنبال داشته، نمایانگر عزم دولت و وزارت ورزش و جوانان برای مشارکت مدیران جوان و زنان در تصمیم‌سازی‌های آینده کشور و نظام است.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات هاشمیان برای سال‌های زیادی که در خدمت فوتبال و تیم ملی ایران بود، گفت: آقای هاشمیان از جمله ورزشکاران با اخلاق، پر تلاش و بادانش فوتبال ایران است و خوشحالم بعد از سال‌های موفق حضور در تیم ملی فوتبال ایران و سطح اول باشگاهی جهان، مسیر خوبی را برای آموختن و بالابردن دانش مربیگری خود در پیش گرفته است. من هم به لحاظ دانش فوتبال و هم دانش مدیریتی جایگاه خوبی را برای آقای هاشمیان پیش بینی می‌کنم.

هاشمیان نیز در این دیدار با تقدیر از سلطانی‌فر اظهار داشت: توجه وزیر ورزش به قهرمانان و ورزشکاران ایران برای من مهم است. خوشحالم که آقای وزیر از من دعوت کرد به دیدنشان بروم.

وی درباره امکان حضورش در بدنه مدیریتی ورزش و فوتبال ایران گفت: من مسیری را برای طی کردن مراحل مربیگری در سطح خوب بین‌المللی آغاز کرده‌ام و بر آن تأکید دارم و امیدوارم روزی بتوانم در خدمت ورزش کشورم باشم. برای حضورم در عرصه مدیریتی فوتبال نیاز به تجربه  بیشتر دارم و خوشحال خواهم شد در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد و در خدمت ورزش و فوتبال ایران باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار