عباسی: مطمئناً ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم به بالای جدول می‌رسد

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تیم ما در نیم فصل دوم قوی‌تر شده است و مطمئناً به بالای جدول خواهیم رسید.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی ذوب‌آهن برابر گسترش فولاد در تبریز گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و فرصت خاصی به حریف ندادیم. خودمان هم چند موقعیت خوب داشتیم که خوشبختانه در دقیقه ۹۲ به گل رسیدیم. با تعویض‌هایی که کادر فنی انجام داد شرایط تیم در نیمه دوم بهتر شد و ما در نهایت به پیروزی رسیدیم. در این مسابقه واقعاً مستحق برد بودیم.

وی در مورد گلی که در این مسابقه به ثمر رساند، تأکید کرد: اینکه ذوب‌آهن با این گل سه امتیاز گرفت بسیار برایم لذتبخش بود، ولی گل من نتیجه زحمات بازیکنان بود. سانتر رجب‌زاده هم خیلی خوب و دقیق بود و خدا را شکر که آن توپ را گل کردم. من این گل را به بازیکنان و کادر فنی تیم ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه چرا در بازی‌های گذشته خیلی کم به میدان رفته است، اظهار داشت: من در هفته‌های ابتدایی در ترکیب ثابت بودم، ولی در هفته سوم از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم و دو تا سه ماه غایب بودم. در واقع مصدومیت باعث شد زیاد بازی نکنم، ولی امیدوارم در ادامه شرایط برایم تغییر کند.

عباسی در مورد اینکه آیا آنها می‌توانند به بالای جدول برسند، خاطر نشان کرد: ما در نیم‌فصل اول هم بازی‌های خوبی انجام می‌دادیم، ولی بدشانسی می‌آوردیم. تیم ما در نیم فصل دوم قوی‌تر شده است و مطمئناً به بالای جدول خواهیم رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار