آلگری: مقایسه شدن با دو غول مقدس فوتبال به دیبالا ضربه زده است

سرمربی بانوی پیر معتقد است مقایسه شدن بازیکن آرژانتینی تیمش با بهترین بازیکنان دنیای فوتبال، روی او تأثیر منفی گذاشته است.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس معتقد است که دلیل افت محسوس پائولو دیبالا در این فصل مقایسه شدن او با هموطنش در بارسلونا و معرفی او به عنوان لیونل مسی نسل بعدی فوتبال جهان است، مقایسه‌هایی که مخرب بوده است.

دیبالا در ابتدای فصل عملکرد خوبی داشت و در بازی‌های تیمش برابر ساسولو و جنوا هت‌ترک کرد. به سبب همین شروع خوب برخی از این مهاجم آرژانتینی به عنوان کاندیدای احتمالی کسب توپ طلا نام بردند هرچند از اواسط فصل وضعیت دیبالا تغییر کرد، عملکرد او دچار افت و بعد از مدتی هم او به بازیکنی نیمکت‌نشین تبدیل شد. دیبالا از ماه اکتبر تنها یک گل برای یوونتوس زده است

آلگری درباره بازیکن ۲۴ ساله تیمش که این روزها شایعاتی درباره تلاش منچستریونایتد برای خرید او با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیون یورو شنیده می‌شود، به خبرنگاران گفت: رابطه میان من و دیبالا به هیچ عنوان تغییر نکرده است. دیبالا سه سال پیش به یوونتوس آمد و من فکر می‌کنم که او در این مدت بسیار پیشرفت کرده است. یوونتوس روی قابلیت‌های او تأکید کرد و او هم چیزهای فراوانی به این تیم داده است.

سرمربی یوونتوس ادامه داد: به نظر من او هنوز پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد. با این حال مقایسه‌‌هایی که در ابتدای فصل درباره او صورت گرفت، به پائولو ضربه زد. خوشبختانه او بازیکن باهوشی است و درک می‌کند که شما نمی‌تواند یک بازیکن ۲۴ ساله را با دو غول مقدس فوتبال که روی هم ۱۰ توپ طلا برده‌اند مقایسه کنید. دیبالا باید راه خودش را برود و با کسی مقایسه نشود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار