ساری: قهرمانی نیم فصل ارزشی برای من ندارد

سرمربی تیم فوتبال ناپولی قهرمانی تیمش در نیم فصل نخست سری A را بی‌ارزش دانست.

، تیم فوتبال ناپولی به لطف پیروزی یک بر صفر شب گذشته‌‌اش (جمعه) مقابل کروتونه، از پا برجا ماندن فاصله یک امتیازی‌اش با یوونتوس رده‌ دومی در پایان هفته نوزدهم سری A مطمئن و به این ترتیب قهرمان زمستانی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا لقب گرفت، لقبی که البته برای سرمربی‌اش مائوریسیو ساری چندان مهم نبود.

ساری پس از پیروزی تیمش در خانه حریف با تک گل مارک همشیک - نتیجه‌ای که ناپولی را به تنها تیم در ۵ لیگ معتبر فوتبال اروپا تبدیل کرد که در بازی‌های خارج از خانه‌اش در لیگ در سال ۲۰۱۷ تن به شکست نداده است - به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: آمارها برای من بی‌ارزش هستند. ما طی دو فصل (از بازی‌های خارج از خانه‌) ۹۶ امتیاز گرفته‌ایم، پس برداشتی که از این رکورد وجود دارد اشتباه است. در این فصل ما روندی خوب را در پیش گرفته‌ایم و رسیدن به لیگ قهرمانان برای ما بسیار مهم است، بنابراین گرفتن ۴۸ امتیاز در مقطع میانی فصل به ما امید می‌دهد.

ساری در ادامه درباره صحنه جنجالی بازی که در دقیقه ۶۵ رخ داد - زمانی که به نظر می‌رسید دریس مرتنس توپ ارسالی در یک ضربه کرنر را با دستش مهار کرده است - اظهار داشت: همشیک در فاصله ۳۰ سانتی متری به توپ آن را از دست داد و یک حریف دیگر هم درست مقابل او برای زدن ضربه سر پرید پس خیلی سختگیرانه است که بخواهیم بگوییم مرتنس در آن شرایط عامدانه با دست به توپ ضربه زده است. آیا حالا می‌خواهیم درباره مسائل فوتبال صحبت کنیم یا برای مدتی دیگر می‌خواهیم درباره این موضوع صحبت کنیم؟

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار