واکنش مالک باشگاه آتلیه طهران قم به اتهام شرط‌بندی

مالک باشگاه آتلیه طهران قم، اتهام شرط‌بندی در رختکن این تیم را رد کرد و آن را شایعه‌ای بی‌اساس دانست.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، دیدار هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتسال بین تیم‌های آتلیه طهران قم و تأسیسات دریایی، یکی از عجیب‌ترین دیدارهای لیگ امسال بود. در این مسابقه که در روز پنجشنبه برگزار شد، تیم آتلیه در پایان نیمه اول با برتری ۵ بر ۲ به رختکن رفت. در نیمه دوم اما تأسیسات دریایی چهار گل به حریف زد و با پیروزی ۶ بر ۵، قم را ترک کرد. پس از این مسابقه، زمزمه‌هایی مبنی بر انجام شرط‌بندی در رختکن تیم آتلیه به گوش رسید.

رسول قلی‌زاده، مالک باشگاه آتلیه طهران قم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» در این خصوص اظهار داشت: این صحبت‌ها به پیر به پیغمبر شایعه است! بازیکنان ما چه زمانی فرصت شرط‌بندی داشته‌اند؟! باید ببینیم افرادی که این صحبت‌ها را می‌کنند، چه سودی از آن می‌برند.

وی درباره اظهارات وحید غیاثی، سرمربی آتلیه که شرط‌بندی را به طور ضمنی تأیید کرده بود، گفت: با این نتیجه عجیب، در ذهنم بود که اعضای تیم را توبیخ کنم. احساس می‌کنم برخی می‌خواهند این شکست را توجیه کنند. من به تک تک بازیکنان تیم آتلیه طهران ایمان دارم.

مالک باشگاه آتلیه طهران با بیان اینکه تیمش در چند مسابقه که از حریف پیش بوده، نتیجه را واگذار کرده است، تصریح کرد: ما از تیم‌های پارسیان شهر قدس و حفاری اهواز با نتیجه ۲ بر صفر پیش بودیم، اما شکست خوردیم. امیدوارم کسانی که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند، شب با وجدان آسوده بخوابند. بیشتر بازیکنان تیم آتلیه از پنج سال پیش با ما هستند و چهار بازیکن هم به تیم‌مان اضافه شدند که از بازیکنان قدیمی قم هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار