فشنگچی: مشکلات‌مان حل نشود قطعاً برابر پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

هافبک تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که اگر مشکلات بازیکنان این تیم برطرف نشود آنها برابر پرسپولیس بازی نخواهند کرد.

امیرحسین فشنگچی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اینکه آنها قرار نبود مقابل فولاد خوزستان بازی کنند، گفت: ما که به هتل نرفتیم و سرمربی‌مان هم که خداحافظی کرده بود. اصلاً قرار نبود بازی کنیم، ولی آقای فتاحی با ما صحبت کرد که در ورزشگاه حاضر شویم. او به ما گفت که امروز (شنبه) به فدراسیون برویم تا تکلیف‌مان روشن شود. آقای فتاحی گفت که در مورد وضعیت بازیکنان با فدراسیون صحبت کرده است و ما در نهایت راضی شدیم که به میدان برویم. حالا یا قراردادمان فسخ می‌شود یا اینکه باید مشکلات‌مان را حل کنند.

وی ادامه داد: ما به آقای فتاحی گفتیم که اگر مشکلات بازیکنان برطرف نشود قطعاً برابر پرسپولیس که یک بازی پخش مستقیم است بازی نخواهیم کرد. ما برای بازی با فولاد شرایط سختی داشتیم و با بدبختی لباس جور کردیم، حتی شماره بعضی از بازیکنان تغییر کرده بود، ولی با این حال چهار گل به فولاد نزدیم! آنها باور نمی‌کردند که آنقدر خوب بازی کنیم. من واقعاً ندیده بودم تا الان یک تیم چنین شرایطی داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا از جهانیان خبری دارند یا خیر، اظهار داشت: ما خبری از ایشان نداریم و ظاهراً مشکل این است که به او پروانه نمی‌دهند تا برای باشگاه هزینه کند و از طرفی آقای گل‌محمدی می‌گوید کاره‌ای نیست. ما بالاخره نفهمیدیم چه کسی راست می‌گوید و اتفاق بدتر این بود که تیم را از آسیا حفظ کردند. این در حالی بود که بچه‌ها زحمات زیادی کشیده بودند که تیم نفت آسیایی شود.

فشنگچی در پایان تصریح کرد: بهتر است فدراسیون فوتبال هرچه زودتر مشکل باشگاه نفت را برطرف کند و اگر می‌شود خودش کارها را در دست بگیرد. قرارداد بازیکنان نفت بالا نیست و حتی بعضی از بازیکنان ما قرارداد ۲۰ میلیون تومانی دارند که این نوع قراردادها حتی در لیگ سه هم دیده نمی‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار