ناظمی: مشکی‌پوشان از اشتباهات ما استفاده کرد و بازی را برد

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی خوبی مقابل مشکی‌پوشان انجام ندادیم و روی اشتباهات فردی شکست خوردیم.

افشین ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۲ بر صفر تیم سپیدرود مقابل مشکی‌پوشان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:  خوب بازی نکردیم و شکست خوردیم. مشکی‌پوشان از اشتباهات ما در این مسابقه استفاده کرد و سه امتیاز بازی را به دست آورد. همانطور که گفتم بازی خوبی انجام ندادیم و باید روی نقاط ضعف خودمان کار کنیم تا در مسابقات بعدی نتایج بهتری بگیریم. 

وی ادامه داد: مشکی‌پوشان عملکرد خوبی داشت و ما باید بیشتر تمرین کنیم تا از فرصت‌های خودمان بهتر استفاده کنیم و موفق شویم.

سرپرست تیم سپیدرود درباره قضاوت علی صفایی در این دیدار تصریح کرد: داوری مشکل خاصی نداشت، اما به نظرم ناظر بازی خیلی بهتر کار کرد! نادر جعفری (ناظر بازی) با تجربه بالا و متانت به خوبی همه چیز را کنترل کرد. 

ناظمی در مورد دیدار هفته هجدهم تیمش برابر گسترش فولاد تبریز، گفت: امیدوارم روز جمعه بازیکنان بازی خوبی انجام دهند و سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست بیاوریم.

«آیا بازیکن جدیدی در چند روز آینده جذب خواهید کرد؟» وی در پاسخ به پرسش،‌ گفت: در لیست‌مان جای خالی داریم و دنبال این هستیم که نقاط ضعف تیم را با جذب بایکنان خوب بپوشانیم. کادرفنی تیم هم در تلاش است تا بازیکن مدنظر را پیدا و به باشگاه برای عقد قرارداد معرفی کند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار