برتری پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در نیمه نخست

نیمه نخست دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته هفدهم لیگ برتر با برتری سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید.

، بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی پایان یافت. علی علیپور در دقیقه ۲+۴۵ تک گل سرخپوشان را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، گادوین منشا و علی علیپور.

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، رضا شربتی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، امید عالیشاه (محمدرضا آزادی - ۲۹) و فرزاد حاتمی.

دقیقه ۱۰: کار تیمی بازیکنان پرسپولیس و توپی که در محوطه جریمه به گادوین منشا رسید، موقعیت خوبی برای سرخپوشان ایجاد کرد، اما پیش از اینکه منشا به توپ ضربه بزند داور خطای هند او را اعلام کرد.

دقیقه ۲۳: ارسال خوب محمد انصاری روی دروازه تراکتورسازی با ضربه سر منشا همراه شد که فرزین گروسیان توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۹: مهدی کیانی به دلیل تکل از پشت روی پای کمال کامیابی‌نیا از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳۶: توپی که پرسپولیسی‌ها وارد محوطه جریمه تراکتورسازی کردند، به منشا رسید که ضربه این بازیکن به کرنر رفت.

دقیقه ۳۷: حسین ماهینی از روی نقطه کرنر توپی را روی دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که ضربه سر منشا این بار هم در آغوش گروسیان آرام گرفت.

دقیقه ۳۸: ارسال خطرناک روی دروازه تراکتورسازی این بار ضربه سر حسین ماهینی را به دنبال داشت که توپ این بازیکن هم به اوت تبدیل شد.

دقیقه ۴۵: نفوذ سیدجلال حسینی و پاس رو به عقب او برای کمال کامیابی‌نیا موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد که توپ برگشت داده شد.

دقیقه ۱+۴۵: ارسال محسن مسلمان از روی ضربه ایستگاهی از روی سر کامیابی‌نیا عبور کرد و تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۲+۴۵: محسن مسلمان این بار ارسال خوبی از روی نقطه کرنر داشت که با ضربه سر علیپور دروازه تراکتورسازی باز شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار