قراب: تصمیمات شفر مرا به یاد رایکوف می‌اندازد که در استقلال انقلاب کرد

تصمیمات سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال عضو هیئت مدیره این باشگاه را به یاد رایکوف می‌اندازد که در تیم استقلال انقلاب کرده است.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، جواد قراب، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط آبی‌پوشان گفت: شرایط استقلال در حال حاضر به شکلی است که تیم در آرامش کامل به سر می‌برد. حمایت کامل از تیم انجام می‌شود تا بازیکنان و مربیان به کار خود برسند و آرامش در تیم داشته باشیم. نتایج استقلال در این مدت نشان می‌دهد که مجموعه باشگاه درست کار می‌کند و موفقیت استقلال به دلیل موفقیت در کار گروهی میان تمام ارکان باشگاه است.

وی افزود: مطمئن باشید استقلال روند روبه‌رشد خود را همچنان ادامه می‌دهد. تیم خوب و جوان و باانگیزه‌ای داریم که همچنان پیشرفت می‌کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تأثیر حضور شفر در استقلال، عنوان کرد: شفر یک مربی آلمانی است و نظم آلمانی‌ها زبان زد است. ایشان به شکلی برنامه‌ریزی کرده که همه برای بازی کردن می‌جنگند و تلاش می‌کنند تا خود را نشان دهند. شفر به تیم روحیه داده و به خوبی توانسته حس رقابت را به بازیکنان منتقل کند تا همه برای تیم بجنگند. همه در تمرین تلاش می‌کنند تا خود را به ترکیب برسانند. تغییر پست و گلزنی چشمی در دیدار قبل نشان داد که این بازیکن توانایی بالایی دارد و در هر پستی که قرار بگیرد، با تمام توان برای تیم می‌جنگد. وریا غفوری این روزها عملکرد بسیار خوبی دارد و قربانی نیز خود را در خط حمله پیدا کرده است. نورافکن نیز به خوبی روند پیشرفت خود را ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: شفر به تیم ما نظم داده است و همه امیدواریم که در بازی‌های بعدی نیز بتوانیم نتیجه بگیریم تا به رده‌های بالای جدول برسیم. به اما و اگر ها فکر نمی‌کنیم و خودمان به دنبال نتیجه گرفتن هستیم و اطمینان داریم که به رده‌های بالای جدول می‌رسیم. مطمئناً آقای شفر بیش از همه امیدوار است که نتیجه بگیریم و باشگاه نیز تمام تلاش خود را برای خوشحالی هواداران می‌کند.

عضو هیئت مدیره استقلال درباره حمایت هواداران از تیم، خاطر نشان کرد: مطمئن باشید در بازی‌های تهران استقبال به مراتب بیشتری انجام می‌شود. هواداران فوتبال زیبا و پر گل را نگاه می‌کنند که در گذشته‌های دور شاهد آن بودیم، اما در سال‌های گذشته نتوانستیم نظر هواداران را جلب کنیم. شفر توانسته با جمع کردن تیم کاری کند که همه خوب بازی کنند. تصمیمات شفر مرا به یاد رفتارهای رایکوف می‌اندازد که یک انقلاب در استقلال ایجاد کرده است.

قراب با بیان این نکته که باید از استقلال برابر حاشیه‌ها مراقبت کنیم، تصریح کرد: تیم ما روزبه‌روز بهتر می‌شود. ما باید مواظب باشیم که حاشیه‌ها به تیم لطمه نزند و با همکاری با یکدیگر تیم را رو به جلو ببریم. آقای افتخاری و اعضای هیئت مدیره به خوبی تیم را پشتیبانی می‌کنند و باشگاه استقلال چه در تیم و چه از نظر اداری به سامان رسیده است. پیشکسوتان از روند تیم راضی هستند و همه این روزها از روند تیم تعریف می‌کنند.

قراب در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم در جام حذفی به قهرمان دست پیدا کنیم تا باعث خوشحالی هواداران شویم. از شفر و بازیکنان تشکر می‌کنم که جواب اعتماد هیئت مدیره و هواداران را دادند و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار