زمانی: استقلال بهتر از پرسپولیس بازی می‌کند؛ امیدوارم حسینی دروازه‌بان اول تیم ملی شود

عضو هیئت مدیره استقلال گفت ابراز امیدواری کرد که دروازه‌بان آبی‌پوشان در جام جهانی ۲۰۱۸ دروازه‌بان اول تیم ملی باشد.

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره برتری سه بر صفر استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: اگر خاطرتان باشد، به شما گفته بودم که استقلال در پایان هفته هجدهم در بین سه تیم اول قرار می‌گیرد. الان هفته هفدهم به پایان رسیده و استقلال در رده چهارم است. اگر بازی بعدی را هم ببریم، می‌توانیم به این موضوع برسیم. استقلال هر بازی زیبا‌تر از دیدار گذشته خود بازی می‌کند. این مسئله نشان می‌دهد که این تیم چه توانایی‌ها داشته و متأسفانه هفت هفته اول از آن استفاده نشد!

وی با اشاره به نقش وینفرد شفر در استقلال تصریح کرد: قطعا نقش شفر غیرقابل انکار است. این را بدانید که او و دیگر اعضای کادر فنی نقش بارزی در همه موفقیت‌های تیمی داشته‌اند. استقلال عالی شده و بالای ۱۰ موقعیت گل هم برای گلزنی داشتیم. خیلی کم پیدا می‌شود، تیمی سه گل بزند و ۱۰ موقعیت را هم نزند.

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به این سؤال که آیا استقلال بهتر بازی می‌کند یا پرسپولیس، گفت: الان استقلال بهتر از پرسپولیس بازی می‌کند. ابتدای فصل، پرسپولیس بهتر از ما عمل کرد، اما در حال حاضر ما خیلی بهتر از پرسپولیس بازی می‌کنیم. امیدوارم با درخششی که سیدحسین حسینی دارد، دروازه‌بان اول تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد.

زمانی در خصوص پاداش به اعضای تیم خاطرنشان کرد: قطعا روزی به تمرین می‌رویم که بازیکنان سورپرایز شوند. در رابطه با پاداش باید در جلسه هیئت مدیره در این زمینه تصمیم بگیریم. ما مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و تنها تیمی هستیم که هیچ معوقه‌ای نداریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار