توضیحات دست‌نشان درباره حضور دو بازیکن استقلال در تمرینات ملوان

سرمربی ملوان بندر انزلی توضیحاتی در مورد حضور دو بازیکن جوان استقلال در تمرینات ملوان ارائه کرد.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درخصوص شرایط تیم ملوان بندر انزلی و مشکلات باشگاه اظهار داشت: به کار خود ادامه می‌دهیم. مشکلات همچنان پابرجاست، اما هیئت مدیره باشگاه ملوان و خسته‌بند (نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی) پیگیر حل مشکلات هستند و قول‌هایی دادند که منتظر عملی شدن آنها هستیم.

وی مشکلات مالی را بخشی از مشکل باشگاه ملوان دانست و گفت: ما در تقویت تیم به مشکل خورده‌ایم. باید منتظر باشیم ابتدا تیم‌های پولدار یارگیری کنند و سپس به دنبال بازیکنان مورد نظر خود برویم. زمانی که بازیکنان سایر تیم‌ها با مشکلات ما آشنا می‌شوند، سخت به تیم ما می‌آیند. به امکاناتی نیاز داریم که امیدوارم فراهم شود. تماشاگران ما عاشق ملوان هستند و حق مردم انزلی بیش از اینهاست.
 
سرمربی ملوان بندر انزلی با بیان اینکه منتظر رفع مصدومیت بازیکنان تیمش است، تصریح کرد: روز چهارشنبه پنج بازیکن تیم به آموزشی سربازی رفته بودند. این در حالی است که بازیکنان باید در نیم‌فصل در تمرینات حضور یابند تا کیفیت تیم را در نیم‌فصل دوم بهبود ببخشیم. این موضوع کار را برای ما سخت می‌کند که چند بازیکن به صورت ناگهانی برای کارهای آموزشی سربازی از تیم جدا شوند.
 
دست‌نشان با گلایه دوباره از شرایط مالی بد ملوانان تصریح کرد: از لحاظ امکانات، واقعاً در سطح بسیار پایینی هستیم. مدیرعامل باشگاه شبانه روزی برای حل مشکلات تلاش می‌کند. همچنین با وجود اینکه خسته‌بند وظیفه تأمین منابع مالی تیم را بر عهده ندارد، اما او هم به خاطر علاقه‌ای که دارد، در راستای حل مشکلات تیم زحمت می‌کشد تا امکانات ما در حد تیم‌های متوسط لیگ یک باشد. مردم انزلی ملوان را دوست دارند و باور نمی‌کنند ما چنین مشکلاتی داشته باشیم. با حمایت مسئولان و تماشاگران، بازیکنان ما از جان خود هم برای سربلندی ملوان مایه می‌گذارند.

وی درباره عکسی که از سالارزاده بازیکن ملوان در رسانه‌ها منتشر و گفته شد این بازیکن به خاطر مشکل پوشاک باشگاه، با لباس یک تیم خارجی در دیدار تدارکاتی ملوان به میدان رفته است، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما به دلیل احترامی که برای او قائل هستند، به او لباس تمرینی تیم را دادند. برای سایر بازیکنان لباس تمرین نداشتیم و از کاور استفاده کردیم. با توجه به اینکه این دیدار دوستانه بود، در این مورد خیلی سخت‌گیری نکردیم. 

سرمربی ملوان با بیان اینکه بازیکنان استقلال و پرسپولیس گاهی در دیدارهای تدارکاتی با کاور به میدان می‌روند و این ارتباطی به کمبود امکانات ندارد، گفت: باشگاه تلاش کرده که با این مشکلات مواجه نباشیم. کمبودهایی داریم اما مشکل لباس نداریم. با این حال انزلی آب و هوای خاصی دارد و با توجه به اینکه این شهر در مجاورت دریا قرار دارد، با سرمای شدید طوفانی می‌شود. این سرما می‌تواند از نظر جسمی به بازیکنان صدمه بزند و آنها باید امکانات مجهزتری چون گرمکن و کلاه داشته باشند.

دست‌نشان درباره اضافه شدن عظیم گوک و فردین نجفی دو بازیکن استقلال به تمرینات ملوان گفت: نجفی به خاطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات امیدها، نمی‌تواند به ملوان بیاید و دیگر در تمرینات حضور نخواهد داشت. عظیم گوک اما باید سرباز شود و در تمرینات ما حضور دارد. روز گذشته هم عملکرد خوبی داشت و امیدوارم حضور این بازیکن در ملوان قطعی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار