ساعی: گسترش فولاد صددرصد نتیجه خوبی مقابل ذوب‌آهن کسب می‌کند

مربی تیم گسترش فولاد تبریز اطمینان دارد تیمش در مصاف با ذوب‌آهن نتیجه خوبی کسب خواهد کرد.

از تبریز، رضا ساعی در نشست خبری پیش از بازی گسترش فولاد - ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: خوشبختانه تیم گسترش فولاد در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفته و به وحدت تاکتیکی رسیده است. سه برد پیاپی برای ما حائز اهمیت است. آنالیز خوبی از حریف داشتیم و بعد از بازی با پارس جنوبی تمرینات ریکاوری را برگزار کردیم. تمرینات خوبی هم داشتیم. ان‌شاءالله فردا بازی تماشاگر پسند بازی کنیم.

وی افزود: جدا از شرایط جدول، ذوب‌آهن تیم خیلی خوبی از لحلاظ مدیریتی و فنی است. امیدواریم علی‌رغم حساسیت‌هایی که بازی فردا دارد، با یک بازی خوب نتیجه موردنظرمان را بگیریم. ما تدابیر و کارهایی که باید داشته باشیم را انجام دادیم و با توجه به اینکه آقای کریمی قبلاً در ذوب‌آهن بوده، صد درصد نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد. بچه‌ها از لحاظ روحی آماده هستند و با پشتیبانی که از طرف مدیریت شده، فکر نمی‌کنم جای هیچ قصوری باشد. بازیکنان بازی خوبی انجام خواهند داد و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

مربی تیم گسترش فولاد در مورد غایبان تیمش برای دیدار مقابل ذوب‌آهن، تصریح کرد: سامان نریمان جهان را به‌دلیل محرومیت در اختیار نداریم. کادر پزشکی هم درصدد است که مصدومان را به بازی برساند.نقی‌زاده، خطیبی و تیموریان مصدومان ما هستند و کادر پزشکی تلاش می‌کند که آنها را برساند. امیدوارم این سه مصدوم هم زودتر برگردند.

ساعی به تمجید از بازیکنان گسترش فولاد پرداخت و یادآور شد: بازیکنانی که در گسترش فولاد هستند، چه بازیکنان جوان و چه بازیکنان با تجربه جواب خواسته‌های کریمی را دادند. ما تا این لحظه معبودی و زنیدپور را به تیم اضافه کردیم. چند جای خالی هم داریم که آقای کریمی بررسی لازم را انجام می‌دهد. اگر نیاز بود، بازیکنان جدید اضافه می‌شوند. با بازیکنانی که داریم، جای نگرانی وجود ندارد و خوشبختانه نتایج خوبی هم گرفتیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا آندرانیک تیموریان در گسترش فولاد می‌ماند؟»، گفت: تیموریان خوشبختانه قطعاً در تیم ماندنی است. مصدومیت جزئی داشت و در حال گذراندن این دوره است و به‌زودی به تیم برمی‌گردد.

مربی تیم گسترش فولاد راجع‌به همزمانی بازی تیمش با تراکتورسازی، گفت: با توجه به خستگی بازیکنان، درخواست داده بودیم که بازی با تاخیر برگزار شود و این تصمیم هم گرفته شد که بازی به روز جمعه موکول شود. کارهای تاکتیکی و ریکاوری را به خوبی انجام دادیم تا فردا نتیجه خوبی بگیریم. ان‌شاءالله فردا هواداران از گسترش فولاد هم حمایت می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار